You are here

ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ KONECRANES

Стеження за терміном експлуатації

Наш підхід до технічного обслуговування кранів ґрунтується на стеженні за терміном експлуатації обладнання — комплексному та систематичному підході до технічного обслуговування, у рамках якого використовуються інструменти та процеси світового рівня. Стеження за терміном експлуатації обладнання допомагає досягти його найкращих показників із максимальним часом корисної роботи та мінімальними витратами внаслідок простою.

Обслуговування в реальному часі

Ми користуємося промисловим Інтернетом, щоб очолювати еволюцію обслуговування завдяки віддаленому моніторингу, діагностиці, аналізу та діагностичному технічному обслуговуванню з урахуванням умов користування обладнанням для отримання необхідних даних у режимі реального часу та забезпечення унікальної якості обслуговування клієнтів.

Культура та показники безпеки

Незалежно від того, наскільки важливе або термінове те чи інше завдання, працівники Konecranes виконують свою роботу безпечно та якісно.

Орієнтація на клієнтів

Наш консультативний підхід забезпечує глибоке розуміння процесів і операцій.

Комплексні пропозиції

Konecranes пропонує широкий спектр програм обслуговування та продуктів, розроблених для ваших потреб.

Близькість до клієнтів

Ми — найбільша компанія в галузі обслуговування обладнання з широко розгалуженою мережею. Ми прагнемо бути провідним місцевим постачальником послуг технічного обслуговування кранів в всіх країнах.

Люди

Як лідер у промисловості, ми привертаємо увагу найкращих людей, які згодом стають нашими постійними клієнтами завдяки нашому постійному розвитку.

Знання

Ми пропонуємо найкращі комплексні програми навчання та сертифікації для техніків, мета яких — покращити рівень безпеки та продуктивності. Наші послуги надаються групою кваліфікованих техніків світового рівня.

Досвід

Konecranes —провідний виробник комплектного обладнання з досвідом роботи понад 100 років. Ми обслуговуємо понад 430 000 об’єктів. Досвід компанії Konecranes підтверджується великою кількістю придбаних брендів і парком установленого обладнання. Ми володіємо правом інтелектуальної власності на всі придбані бренди.

Технології

Як лідер у галузі досліджень і розробок, а також як початківець у сфері інтелектуальних технологій, ми маємо репутацію надійної компанії, що пропонує та підтримує інноваційні продукти й послуги.