You are here

НАШІ ЕКСПЕРТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ КРАНІВ І ВАНТАЖОПІДЙОМНОГО ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПІДХІД

Індивідуальний підхід до клієнтів, зацікавлених в обслуговуванні кранів

Завдяки нашому консультативному підходу ви зможете прийняти потрібне рішення. Ми не просто створюємо звіт після огляду. Ми зустрічаємося з клієнтами й ділимося отриманими результатами, надаємо рекомендації, які ґрунтуються на великому досвіді в цій галузі, а також обговорюємо вплив кожної дії на обладнання й аналізуємо стан вашого бізнесу.

Наш метод оцінювання ризику та рекомендацій є основою всіх перевірок і профілактичного технічного обслуговування. Незалежно від того, яка дія виконується, компанія Konecranes завжди проводить оцінювання й надає консультації, забезпечуючи належний рівень безпеки та продуктивності.

Під час перевірки та профілактичного технічного обслуговування надаються кілька основних консультацій.

Аналіз безпеки. Мета аналізу обладнання — проінформувати вас про виявлені помилки або проблеми з безпекою перед тим, як технік залишить виробничий об’єкт чи обладнання знову запрацює.

Відвідування об’єкта й аналіз обслуговування. У результаті аналізу робочого місця або виробничого об’єкта ви отримуєте інформацію про результати оглядів і технічного обслуговування, виявлені ризики, а також рекомендовані дії.

Аналіз бізнесу. Аналіз бізнесу, який включено у вашу поточну програму технічного обслуговування, націлено на підвищення рентабельності інвестицій і постійне покращення.

Аналіз роботи кранів нашими експертами

Можливо, ви цього не чуєте, але ваші крани можуть багато розповісти про свій стан. На щастя, наші кваліфіковані техніки світового рівня розуміють мову кранів. Вони діагностують несправності вашого обладнання, навіть якщо їх не помітно неозброєним оком. Завдяки передовим технологіям, безпечному тестуванню та консультативним послугам приховані дефекти можна виявити з мінімальними порушеннями.