You are here

Метод оцінювання ризику та рекомендацій

Підхід, що використовується в наших програмах обслуговування кранів

Світова мережа кваліфікованих техніків і наш метод оцінювання ризику та рекомендацій лежать в основі унікального консультативного підходу до технічного обслуговування кранів.

Під час оцінювання ризику ми перевіряємо стан кожного компонента обладнання. Помилки, недоліки та порушення документуються. Їм призначається один із трьох типів ризику: ризик безпеки, виробничий ризик або невизначений ризик. Крім того, може бути виявлено багато можливостей для покращення. Рекомендовані дії визначаються й обговорюються з вами.

Найкритичніший тип ризику—ризик безпеки. Він указує на ризик травм або небезпеки. Якщо виявлено ризик безпеки, це означає, що обладнання небезпечне для використання. Його потрібно відремонтувати або довести до прийнятного стану. Виробничий ризик указує на ризик поломки або втрати на виробництві через можливу несправність компонента обладнання. Невизначений ризик указує, що стан обладнання неможливо перевірити під час візуального огляду через об’єм послуг, що надаються, у результаті змін або порушень на виробничому об’єкті. У разі невизначеного ризику ми зазвичай рекомендуємо детально обстежити компоненти обладнання. Для цього ми радимо скористатися

Незалежно від того, яка дія виконується, компанія Konecranes завжди проводить оцінювання й надає консультації, забезпечуючи належний рівень безпеки та продуктивності.