Безпека понад усе

Ми прагнемо постійно забезпечувати високий рівень безпеки для своїх працівників і клієнтів. Яким би важливим або терміновим не було те чи інше завдання, для працівників Konecranes якість і безпека завжди будуть на першому місці.

Підвищення продуктивності

Звісно, простій є затратним. Тому ми намагаємося створити всі необхідні умови для максимально ефективного використання часу корисної роботи. Високий рівень безпеки та покращення продуктивності вашої роботи — це наші першочергові завдання.

Послуга Konecranes

Наша компанія надає спеціалізовані послуги з технічного обслуговування та постачає запасні частини для кранів, які використовуються у виробництві лебідок, верстатів та портового обладнання — від однієї одиниці до цілих комплексів. Ми ставимо собі за мету підвищувати рівень експлуатаційної безпеки та продуктивності наших клієнтів.

Чому саме Konecranes?

600 філій в усьому світі

мільйона заявок на обслуговування щороку

14000 віддалених підключень

740 000 одиниць обладнання, на які розповсюджується дія угоди про технічне обслуговування

 

konecranes_service.jpg
+ + + + +  Inspections & preventive maintenance  Corrective maintenance & retrofits  Consultation services  Modernizations services  New equipment

Наш підхід до технічного обслуговування крана

Стеження за терміном експлуатації обладнання допомагає досягти його найкращих показників із максимальним часом корисної роботи та мінімальними витратами внаслідок простою.

Наші експерти з експлуатації кранів застосовують систематичний метод оцінювання ризику та рекомендацій, а також проводять планування консультацій і аналіз із метою безперервного покращення рівня безпеки та продуктивності.

Перевірки та профілактичне технічне обслуговування

дозволяють визначити ризики, можливості для покращення та забезпечити дотримання вимог.

Позапланове технічне обслуговування та переобладнання

застосовуються у випадку проблем із безпекою та продуктивністю, а також націлені на пошук можливостей для покращення.

Консультаційні послуги

стосуються прийняття рішень, виявлення критичних проблем і максимального підвищення рентабельності інвестицій.

Послуги з модернізації

подовжують економічний термін експлуатації обладнання.

Нове обладнання

для нових встановлень або заміни старого обладнання.

Стеження за терміном експлуатації

Комплексний і систематичний підхід до технічного обслуговування, в якому застосовуються інструменти та робочі процеси світового рівня.

Програми обслуговування Konecranes

З метою покращення вашого бізнесу компанія Konecranes зможе запропонувати програму обслуговування, яка відповідатиме саме вашим потребам: від ознайомлення з обладнанням (програма CONTACT), до професійного оцінювання стану вашого обладнання (програма CONDITION) та профілактичного технічного обслуговування та консультаційних послуг із оптимальними характеристиками (програма CARE). Якщо потребується взаємодія з клієнтом (програма COMMITMENT) або повне технічне обслуговування із транспортуванням матеріалів (програма COMPLETE), компанія Konecranes має необхідний досвід і ресурси, щоб допомогти вам у досягненні ділових цілей.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ВИМОГОЮ CONTACT

Ми можемо оперативно надати відповідь, коли ви ЗВЕРТАЄТЕСЯ до нас із приводу запчастин, поломок та інших короткочасних потреб.

ПРОГРАМА ПЕРЕВІРКИ CONDITION

Якщо ви не готові до того, щоб профілактичну перевірку здійснювали лише незалежні спеціалісти, наша програма перевірки CONDITION може допомогти вам у дотриманні місцевих нормативних вимог і проведенні технічного обслуговування вашою компанією.

ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИЧНОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ CARE

Основою стеження за терміном експлуатації обладнання є здійснення перевірок і профілактичного технічного обслуговування. Ми пристосовуємо програму профілактичного технічного обслуговування CARE до ваших технологічних операцій і враховуємо частоту використання кранів, експлуатаційні умови, класифікацію навантаження, рекомендації виробника та місцеві норми.

ПРОГРАМА ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ COMMITMENT

Аби ви мали змогу скористатися перевагами комплексного технічного обслуговування із залученням незалежних спеціалістів, ми розробили програму технічного обслуговування COMMITMENT, яку можна пристосувати відповідно до ваших вимог.

ПРОГРАМА ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ COMPLETE

Якщо ви зацікавлені у залученні незалежних спеціалістів до всього процесу транспортування матеріалів разом із експлуатацією та технічним обслуговуванням, зверніть увагу на нашу програму технічного обслуговування та експлуатації COMPLETE.