You are here

Модернізація систем керування

Потрібно збільшити швидкість і вантажопідйомність, покращити ергономіку та комфорт робочого місця оператора або застосувати нові засоби безпеки й можливості позиціонування? Пропонуємо різноманітні варіанти модернізації систем живлення та керування.

ДВИГУНИ

Двигуни змінного та постійного струму з довгим строком експлуатації розроблено й виготовлено для роботи в несприятливих і особливо складних умовах. Існує багато доступних варіантів, зокрема двигуни змінного струму з короткозамкненим ротором, двигуни для зовнішніх вітрогінників і двигуни постійного струму для приводу фрези.

МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

Якщо у вашому мостовому крані використовується застаріла система керування, здійсніть модернізацію із застосуванням сучасної технології та більш удосконалених систем для ергономіки й контролю вантажу.

ЕРГОНОМІЧНІ КАБІНА ТА КРІСЛО ОПЕРАТОРА

Відзначені нагородами кабіни оператора від Konecranes створюють закрите й ізольоване робоче місце з кондиціонуванням повітря та максимальною видимістю. Першокласне крісло-пульт забезпечує оптимальний рівень комфорту для оператора.

ПРИВОДИ МОСТІВ

Приводи можна модернізувати за допомогою редукторів на опорних лапах для складних режимів роботи. Альтернативою можуть бути двигуни-редуктори, установлені на валу.

ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: ПІДВІСНІ СТРУМОПРОВОДИ АБО ЕНЕРГОЛАНЦЮГИ

Системи підвісних струмопроводів дозволяють покращити рівень безпеки завдяки заміні зношуваних неекранованих проводів і струмоприймачів. Енерголанцюг—альтернативна система, що захищає кабелі живлення й керування від механічного зношення та знижує ризик зовнішнього пошкодження.

РАДІОКЕРУВАННЯ

Наземні засоби керування забезпечують добру видимість вантажу на гаку та за потреби дозволяють здійснювати ручне регулювання. На ці засоби керування можна надсилати дані щодо вантажу в режимі реального часу.

ВЕРХНІ КІНЦЕВІ ВИМИКАЧІ

Забезпечують захист у верхньому положенні, щоб запобігти пошкодженню барабана й кабелю нижнім блоком.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЗБІЛЬШЕННЯ ПОТУЖНОСТІ.

Завдяки регенеративному гальмуванню енергія повертається в електросистему під час кожного руху вниз чи сповільнення, а не розсіюється резисторами. Що більше енергії повертається в електромережу, то менше її потрібно виробляти, що дає додаткову економію.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

Крани Konecranes випускаються з програмними інтелектуальними функціями для підвищеної безпеки та продуктивності. Серед доступних інтелектуальних функцій можна виділити: контроль розгойдування, запобігання ударному навантаженню, запобігання провисанню каната, синхронізація підйому, покрокове переміщення, мікрошвидкість, розширений швидкісний діапазон, позиціонування в заданій точці, кінцеве позиціонування, робочі обмежувачі та захищені зони. Ви можете модернізувати свій кран за допомогою додаткових інтелектуальних функцій у разі зміни потреб.

ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ

Автоматизовані функції покращують ефективність і точність, водночас дозволяючи операторам кранів уважно слідкувати за зовнішнім робочим середовищем для більш безпечної та продуктивної роботи. Спеціалісти компанії Konecranes сконструювали повністю автоматизовані крани для виконання конкретних завдань, зокрема крани для установок коксування, що мають пересувні бункери для доставки коксу до рейкових візків, а також автоматизовані крани-резервуари для паперу, що значно збільшує об’єм зберігання та вільну площу.

ВІДДАЛЕНИЙ МОНІТОРИНГ

Система віддаленого моніторингу TRUCONNECT® надає працівникам дані щодо використання для оптимізації операцій технічного обслуговування та перевірки відповідності вимогам обслуговування й експлуатації. Завдяки цим даним можна впевнено планувати свою діяльність і приймати обґрунтовані рішення щодо продуктивності та витрат на технічне обслуговування. Активувавши сповіщення SAFETY ALERTS, можна отримувати електронні або текстові повідомлення від системи керування краном у випадку перевантаження або іншої прописаної події, пов’язаної з безпекою.