You are here

Модернізація лебідки, візка та крана

Модернізація лебідки або візка для кранів

Спеціалісти Konecranes можуть оцінити стан вашого обладнання й надати конкретні поради стосовно модернізації.

МОДИФІКАЦІЇ БАЛКИ ТА ПІДСИЛЮЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ

Спеціалісти компанії Konecranes можуть збільшити або зменшити довжину прольоту балки, що буває потрібним у випадку збільшення розмірів будівлі або під час підлаштування наявного крана до існуючої будівлі. Крім того, балки можуть потребувати ремонту чи підсилення, зокрема у випадку збільшення вантажопідйомності.

ВІЗОК SMT

Візок SMARTON® призначений для використання у важкій промисловості. Двигун, редуктор і блок керування розроблені й виготовлені компанією самостійно, що забезпечує відмінні характеристики підіймання та тривалий термін експлуатації. Фланцеві двигуни з вбудованими гальмами дозволяють підтримувати належне вирівнювання механізмів.

АМОРТИЗАТОРИ МОСТІВ

Захистіть свій кран і будівлю, установивши пружинний, гідравлічний або гумовий амортизатор, який відповідає вимогам OSHA (Управління з охорони праці США).

ПЛАТФОРМИ

Підвищте рівень безпеки, додавши або модернізувавши помости та поручні.

ХОДОВІ ВІЗКИ ТА КОЛЕСА В ЗБОРІ

Антифрикційні підшипники дозволяють дотримуватися підвищених вимог щодо продуктивності. Ходові візки високої вантажопідйомності від Konecranes розроблено для подовження терміну експлуатації коліс і кращого переміщення крана.

КОРПУС РЕДУКТОРА ЛЕБІДКИ

Ми можемо провести капітальний ремонт або повну заміну корпуса редуктора для відповідності умовам робочого середовища чи збільшення вантажопідйомності. Найбільш важливі компоненти, наприклад вали, підшипники й редуктори, можна механічно обробити з високою точністю та піддати термообробці для збільшення терміну експлуатації.

ГАЛЬМА ІЗ САМОРЕГУЛЮВАННЯМ І САМОВИРІВНЮВАННЯМ

Скоротіть обсяг технічного обслуговування завдяки автоматичній компенсації зношення фрикційної накладки. Пропонуємо вам пружинні розводи постійного струму AISE, електричні роз’єднувачі або колодкові гальма з імпульсними системами змінного струму.

ГАЛЬМА МЕХАНИЗМІВ ПЕРЕСУВАННЯ МОСТУ

Гальма механизмів пересування мосту, що використовуються зазвичай на кранах із живленням постійним струмом, можна налаштувати для використання з кабіни або із землі. Компоненти для оновлення або заміни включають електричні та гідравлічні колодки, пружинні розводи постійного струму, диски й роз’єднувачі.

НИЖНІ БЛОКИ

Компанія Konecranes має в наявності комплексні нижні блоки різних розмірів і конфігурацій, а також деталі зі стандартним зношуванням, як-от гаки, рами, штифти, шківи, підшипники та запобіжні клямки.