You are here

Інтелектуальні функції для мостових кранів

Випробувані технології та варіанти використання

Ми розробили ці технології в реальних умовах, щоб вирішувати складні робочі завдання, які часто постають перед операторами кранів у всьому світі. Кожну інтелектуальну функцію можна використовувати як для нових, так і для старих кранів.

Технології позиціонування та контролю вантажу для безпеки оператора крана, високої продуктивності й ефективності роботи

Наші інтелектуальні функції контролю вантажу розроблено для підвищення безпеки та продуктивності роботи оператора крана, що дозволяють йому простіше й плавніше керувати краном. Нижче докладно описано інтелектуальні функції контролю вантажу від компанії Konecranes.

КОНТРОЛЬ РОЗГОЙДУВАННЯ призначено для автоматичного обмеження розгойдування вантажу завдяки контролю прискорення та сповільнення мосту й візка. Ця інтелектуальна функція забезпечує точне позиціонування вантажу та скорочення тривалості робочого циклу.

ПОКРОКОВЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ дозволяє здійснювати надзвичайно точні поступові рухи до місця доставки вантажу. Цю функцію можна активувати як для підйому, так і для пересування. Можна попередньо встановити довжину "кроку" такого переміщення від 2 до 100 мм.

МІКРОШВИДКІСТЬ дає змогу робити дуже повільні рухи, що покращує контроль вантажу. Цю функцію можна задіяти для всіх рухів, щоб досягти повільного та точного переміщення вантажів під час керування за допомогою маніпулятора.

ЗАПОБІГАННЯ УДАРНОМУ НАВАНТАЖЕННЮ: ця функція забезпечує плавне прискорення під час підйому вантажу. Вантаж контролюється за допомогою приводу лебідки. Якщо відбувається різке прискорення під час підйому, швидкість автоматично знижується, доки вантаж не буде піднято. Це дозволяє уникнути ударного навантаження на кран і вантаж, зменшуючи зношення сталевих конструкцій та механічних деталей крана.

ЗАПОБІГАННЯ ПРОВИСАННЮ КАНАТА—важлива функція для безпеки та продуктивності у випадку використання вантажопідйомних балок. Під час опускання вантажу привід лебідки фіксує момент приземлення вантажу та зупиняє рух. Канати лебідки не провисають і не відриваються від блока гака, а підйомний пристрій не перекидається.

Якщо вантаж піднімають одночасно двома гаками, функція СИНХРОНІЗАЦІЇ ПІДЙОМУ відстежує та контролює обидва гаки, щоб вони переміщувалися з однаковою швидкістю навіть у випадку нерівномірного навантаження між лебідками.

Якщо навантаження не перевищує максимальне номінальне значення, РОЗШИРЕНИЙ ШВИДКІСНИЙ ДІАПАЗОН дозволяє збільшити швидкість підйому й опускання. Доступний швидкісний діапазон підйому розширено в порівнянні з номінальною швидкістю. Ця інтелектуальна функція скорочує тривалість робочого циклу та простою.

Удосконалене позиціонування вантажу та контроль зони для максимальної продуктивності й ефективності роботи

Функції позиціонування та контролю зони допомагають оператору більш ефективно та точно розміщувати вантаж, а також визначати робочу зону крана відповідно до фактичної схеми технологічної лінії.

ПОЗИЦІОНУВАННЯ В ЗАДАНІЙ ТОЧЦІ дозволяє попередньо встановити до 120 цільових позицій і вісім вихідних позицій. Оператор вибирає цільову адресу для вантажу та натискає кнопку позиціонування в цільовій точці. Під час натискання кнопки кран переміщується у вибрану цільову позицію. Лебідка може автоматично підняти вантаж на визначену висоту для пересування. Коли вантаж переміщено в задану позицію, лебідка автоматично опускає вантаж на попередньо визначену висоту.

КІНЦЕВЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ призначено для прискорення остаточного позиціонування вантажу за координатами X та Y. Ця функція є особливо корисною для робочих циклів із використанням стаціонарних механізмів або конструкцій, коли оператор має неодноразово розміщувати вантажі в однаковому місці. Оператор може визначити до 16 кінцевих позицій. Коли вантаж наближується до ділянки позиціонування в межах заданої позиції, оператор натискає кнопку "кінцевого позиціонування", і кран переміщує вантаж у центр цієї ділянки. Потім оператор опускає вантаж за допомогою ручного керування.

РОБОЧІ ОБМЕЖУВАЧІ—це тимчасові умовні бар’єри для автоматичної зупинки крана. За допомогою засобів керування оператор крана встановлює обмеження для рухів візка, мосту або лебідки, створюючи умовний бар’єр у вертикальному чи горизонтальному напрямах. Кілька робочих обмежувачів для крана можна визначити відповідно до конкретного завдання—безпеки роботи на тимчасовому проході або, наприклад, під час завантаження самоскида.

ЗАХИЩЕНІ ЗОНИ—це заборонені зони, які оператор крана не може коригувати або відрегулювати. Можна визначити не більше 16 прямокутних зон для захисту цінного виробничого обладнання або робочих зон, де працюють люди, щоб уникнути помилки оператора.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, які інтелектуальні функції доступні для вашого наявного або нового крана.