You are here

Чому варто модернізувати кран?

ЗБІЛЬШТЕ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ МОСТОВОГО КРАНА

Ви можете дати нове життя крану, який давно використовуєте. Можна збільшити його швидкість і вантажопідйомність, підвищити ергономіку та комфорт робочого місця оператора, застосувати нові засоби безпеки й можливості позиціонування або просто замінити компоненти з великим обсягом технічного обслуговування новішими засобами. У будь-якому випадку модернізація може стати практичним рішенням для захисту та продовження терміну експлуатації вашого обладнання.

ПІДВИЩТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ

Рішення провести модернізацію часто спричинене потребою досягти більшої продуктивності та пропускної здатності, а іноді—задіянням в абсолютно новому технологічному процесі. Належна модернізація дозволить створити повністю інтегровану систему з урахуванням потреб вашої виробничої діяльності.

РОЗПОЧНІТЬ З АНАЛІЗУ НАДІЙНОСТІ КРАНА

Аналіз надійності крана від Konecranes дозволяє здійснити комплексну перевірку вашого крана з урахуванням його використання. Ми оцінимо конструктивну цілісність крана та стан його механічних і електричних компонентів. Також ми перевіримо вимоги щодо навантаження й режимів роботи та записи про обслуговування. Після аналізу всіх цих факторів на основі заданих робочих характеристик ми визначимо найбільш оптимальний варіант модернізації з відповідним графіком.

ОТРИМАЙТЕ ПЕРЕВАГИ НОВОГО КРАНА ЗА МЕНШУ ВАРТІСТЬ

Якщо окрім базових варіантів вам буде потрібна додаткова модернізація для покращення безпеки, надійності та робочих характеристик, ми можемо переконструювати ваш старий кран відповідно до вимог сучасних високотехнологічних стандартів. Вартість такої модернізації буде значно нижчою в порівнянні з вартістю нового крана.

ПІДВИЩТЕ БЕЗПЕКУ РОБОЧОГО МІСЦЯ

Сьогодні технології, що дозволяють покращити безпеку, розвиваються дуже швидко. З моменту випуску вашого мостового крана правила техніки безпеки могли змінитися. Модернізація допоможе вам дотримуватися діючих правил техніки безпеки та знизити ризик виникнення простоїв, травмування робітників або пошкодження пристроїв, матеріалів чи товарів.

ДОВІРТЕСЯ ЛІДЕРУ В СФЕРІ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Компанія Konecranes—передовий постачальник рішень для модернізації мостових кранів із більш ніж 100-річним досвідом роботи. У нас є кваліфіковані та досвідчені фахівці для проведення модернізації з великими чи малими обсягами робіт. Наші технології, масштаби діяльності, досвід і ресурси дозволяють проводити модернізацію мостових кранів будь-якої марки або моделі.