Навіщо модернізувати мостовий кран?

• Завершується економічний термін експлуатації важливих компонентів.
• Зростають потреби виробництва.
• Змінився спосіб застосування.
• Змінилися нормативні вимоги.
• Зростають витрати та час, потрібні для технічного обслуговування застарілого крана.
• Ви розглядаєте можливість заміни крана.

why_modernize.jpg

Дізнайтеся, чи є майбутнє у ваших кранів.

Якщо ви маєте сумніви щодо проведення модернізації крана, вам знадобиться інструмент, який допоможе прийняти правильне рішення стосовно майбутньої експлуатації ваших кранів. Аналіз надійності крана — це технічне оцінювання, у рамках якого визначається поточний стан крана й надається теоретичний прогноз щодо терміну його служби, що залишився, а також рекомендації щодо подальших дій. 

modernizations.jpg

Модернізуйте свій кран

Замість того, щоб замінювати наявний кран, його можна модернізувати. Це також дасть змогу застосувати сучасні технології. Типові варіанти модернізації включають заміну лебідок, візківкабін оператора та засобів керування для збільшення вантажопідйомності, швидкості, покращення роботи та контролю навантаження.

transform_your_existing_crane.png

Забудьте про старе обладнання

“Konecranes пропонує набагато безпечніший спосіб експлуатації кранів. Нам удалося підвищити продуктивність і рівень безпеки, і згодом ми не виявляли жодних проблем під час оглядов або пошуку несправностей. Нам також не доводилося проводити жодних ремонтних робіт. У довготривалій перспективі завдяки цій модернізації ми заощадимо значні кошти. Коли мова йде про безпеку, недоречно говорити про ціну. Вона безцінна.”

Джером Мід
Менеджер із питань виробництва та контролю якості, AM Castle Metals

amcastlemetals_820.jpg