You are here

Перевірка корпусу редуктора кранів та лебідок

Огляд корпусу редуктора

Кран складається з багатьох важливих компонентів: муфт, блоків і стволів гака, канатів, вантажозахватних пристроїв, корпусів редуктора та інших частин. Іноді потребується ретельніше оцінювання цих компонентів, ніж можна здійснити під час регулярних оглядів і профілактичного технічного обслуговування. 

У багатьох країнах технічним регламентом передбачаються відкриті огляди корпусу редуктора. Ознайомтеся з місцевими нормами, а також вимогами виробників комплектного обладнання, щоб дізнатися про те, як часто необхідно здійснювати огляди корпусу редуктора, або зверніться по допомогу до місцевого відділу Konecranes.

Несправність корпусу редуктора

Крани, що використовуються в посиленому режимі або застосовуються вже протягом багатьох років, можуть мати ознаки накопиченої втоми та інших несприятливих процесів. У граничних умовах корпус редуктора може зазнати критичної несправності, що призведе до падіння вантажу. Для дотримання вимог і безпеки рекомендується проводити огляди корпусу редуктора для визначення стану редукторів мостових кранів і пов’язаних із ними компонентів.

КОМПАНІЯ KONECRANES ПРОПОНУЄ ДВА ТИПИ ОГЛЯДУ КОРПУСУ РЕДУКТОРА:

Огляд корпусу редуктора

Під час огляду корпусу редуктора підготовлений спеціаліст здійснює візуальний огляд ключових компонентів і оцінює результати попередніх оглядів і технічного обслуговування для отримання більш детальної інформації про експлуатацію крана. Зазвичай контролер перевіряє рівень мастила, внутрішні частини корпусу редуктора та поверхню редукторів за допомогою ендоскопа. Контролер також може взяти пробу мастила для лабораторного аналізу з метою виявлення відпрацьованого мастила, металевих часток та інших потенційних ознак існуючих проблем. Регулярний огляд корпусу редуктора можна проводити в будь-який час, зокрема на кранах із припустимою наявністю несправностей корпусу редуктора. У разі виявлення дефекту можуть надаватися рекомендації щодо поглибленого огляду корпусу редуктора для подальшого ретельнішого аналізу.

Поглиблений огляд корпусу редуктора

Під час поглибленого огляду корпусу редуктора його розбирають, а внутрішні компоненти перевіряють за допомогою методик неруйнівного випробування з використанням проникаючих рідин або магнітної гуми. Поглиблений огляд корпусу редуктора рекомендується проводити для обладнання з терміном експлуатації більше 10 років, у випадку важкого режиму експлуатації та циклічної роботи, для редукторів із тонкими ободками або зварною поперечиною, для обладнання, яке експлуатується у непередбачених початковим проектом умовах, для найбільш важливих кранів, що застосовуються в межах виробничого процесу, а також для обладнання, відомості про попередню експлуатацію якого відсутні. Цей огляд дозволяє виявити незначні або невеликі дефекти, які не можна визначити неозброєним оком. Але якщо ці дефекти не буде усунуто, вони можуть в подальшому призвести до додаткових проблем.

Складіть графік огляду корпусу редуктора вже сьогодні

Внутрішні компоненти корпусу редуктора зазвичай не оцінюють під час періодичних оглядів та інших перевірок дотримання вимог. Зверніться сьогодні до найближчого відділу обслуговування компанії Konecranes, щоб призначити огляд корпусу редуктора.