You are here

Огляд канату магнітним методом RopeQ™

БЕЗПЕКА КАНАТУ

Протягом всього періоду експлуатації канату дроти, прядки та сердечник зазнають розтягнення, згинання та стирання. Якщо розірвано забагато дротів або пошкоджено сердечник, міцність і безпека використання канату ставляться під загрозу.

Під час типової перевірки можна здійснити візуальний огляд лише зовнішних дротів та прядок канату. За допомогою технології RopeQ від Konecranes і методики неруйнівного випробування можна проаналізувати стан внутрішніх дротів, прядок і сердечника канату, які не можна побачити у звичайній ситуації.

ОГЛЯД КАНАТУ ROPEQ

Переверку RopeQ рекомендовано для будь-якого варіанта застосування канату, зокрема для кранів, що постійно використовуються для виробничого процесу, для кранів, що використовуються несистематично, а також для канатів із найбільш несприятливими умовами для технічного огляду та для перевірок після аварій.

Огляд канату дозволяє покращити рівень безпеки завдяки виявленню непомітних дефектів. Оптимізувавши періодичність заміни канату для обладнання технологічного навантаження та іншого найбільш важливого устаткування, можна мінімізувати простій і зменшити витрати на технічне обслуговування. У деяких ситуаціях безпечні канати, що повністю відповідають усім вимогам, може бути змінено через недостатній об’єм точних і повних даних щодо їхнього стану.