You are here

Огляд гака/ствола

ПОШУК ОЗНАК ВТОМНОГО РУЙНУВАННЯ НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ МОСТОВОГО КРАНА

Збірний нижній блок крана складається з багатьох найбільш важливих компонентів, що зазнають навантажень і напружень під час циклу підйому. Несправність гака може бути спричинено перевантаженням або механічним пошкодженням, але в той же час несправність гаків може виникати внаслідок накопиченої втоми. У разі таких несправностей спочатку зазвичай з’являється втомна тріщина на стволі гака. Ствол гака, що передає навантаження на блок гака, опирається всередині блока на підшипник обертання та інші механічні компоненти, які можна побачити лише після розбирання.

У разі втомного руйнування можна не отримати завчасне попередження. Втомне руйнування залежить від навантаження, рівня напруження та кількості циклів підйому. Застосування зі значним технологічним навантаженням, зміни метода застосування, перевантаження, застаріле обладнання та використання знімних вантажозахватних пристроїв — це фактори, що можуть сприяти накопиченню втоми.

Неруйнівне випробування для оглядів гака крана

Компанія Konecranes застосовує апробовані методики неруйнівного випробування за допомогою проникаючих рідин із барвником, магнітних порошку та гуми разом із візуальним оглядом і стандартними вимірюваннями під час огляду гака. Найбільш важливим є те, що нижній блок повністю розбирають. Потім досліджують найбільш важливі компоненти та ствол гака, де формується більшість втомних руйнувань.