You are here

Навчання операторів крана

Навчання оператора є одним із найпростіших і найбільш економічних способів підвищити рівень безпеки й продуктивності, знижуючи витрати на технічне обслуговування.

Аварії на кранах призводять до травмування операторів, робітників на робочому майданчику та інших людей, що знаходяться неподалік. Більшість аварій на кранах спричинила людська помилка, що може призводити до ризиків безпеки та неконтрольованого простою. Аварії можна мінімізувати або попередити завдяки правильному навчанню та належному використанню крана.

Навчання оператора крана призначено для операторів кранів і фахівців з технічного контролю, відповідальних за щоденну експлуатацію та безпечну роботу кранів. Навчання дозволяє отримати учасникам робочі знання щодо дій, необхідних для зменшення кількості помилок оператора, які можуть призводити до непотрібного простою. У процесі навчання оператора крана можна отримати додаткові знання для попередження серйозних травм робітників унаслідок неналежної експлуатації крана. Учасники вивчать місцеві вимоги щодо експлуатації кранів.

Поглиблене навчання операторів і курси з безпеки експлуатації крана

Безпека має найвищий пріоритет для компанії Konecranes. Ми проводимо поглиблене спеціалізоване навчання та інструктаж не тільки для технічних фахівців і контролерів, але й для обслуговуючого персоналу та операторів кранів. Учасники вивчать місцеві вимоги щодо експлуатації кранів. Можливі теми наведено нижче.

• Робота всіх основних компонентів крана та агрегатів.
• Мінімальна ступень кваліфікованості та мінімальні вимоги для оператора крана.
• Процедура щоденної перевірки крана згідно з вимогами місцевих контролюючих органів.
• Чотири правила безпечної та ефективної експлуатації крана.
• Визначення точного місцезнаходження вантажів і точний підйом.
• Належні методи мінімізації розгойдування вантажу.
• Рекомендовані ручні сигнали.
• Основні такелажні процедури для закріплення вантажу на гаку.

Навчання оператора крана — це ідеальне рішення для нових, сезонних робітників або для існуючого персоналу з метою повторної професійної підготовки. Ми пропонуємо проведення навчання на монтажному майданчику. Крім того, у нас є Інститут виробничої підготовки Konecranes, що знаходиться у Сполучених Штатах, а також школа виробничої підготовки у Великобританії. Щоб знайти доступні місцеві курси, зверніться до місцевого відділу обслуговування.