You are here

Дослідження геометричних показників роботи крана CraneQ™

ВИКОНАЙТЕ КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ ГЕОМЕТРИЧНИХ ПОКАЗНИКІВ МОСТОВОГО КРАНА

Під час експлуатації ваших кранів спостерігається передчасне зношення коліс, рейок, несправності конструктивних елементів або приводів? Все це — загальновідомі результати неправильних геометричних показників крана. Чи скаржилися оператори ваших кранів на незвичні шуми крана або неправильне позиціонування? Перевірка геометричних показників роботи крана CraneQ дозволяє визначити основну причину цих ознак для уникнення значних проблем і затратного простою.

За допомогою CraneQ ми перевіряємо перпендикулярність елементів крана (ходові візки мають розташовуватися паралельно один одному та перпендикулярно балці мосту для належного переміщення крана на рейках). Крім того, перевіряються геометричні показники ходових візків із урахуванням поточного вирівнювання коліс для ходових візків. Наприкінці вимірюється прогин балок для крана.

Перевірка CraneQ базується на вдосконалених і традиційних методах вимірювання. Власне програмне забезпечення та кваліфіковані технічні спеціалісти, що проводять дослідження, дозволяють виконати надзвичайно точний геометричний аналіз крана. Крім результатів дослідження, ми ділимося з вами фаховими знаннями для допомоги в плануванні коригуючих дій.

Перевірка CraneQ забезпечує нижчевказане.

• Точні вимірювання для вирівнювання коліс і ходового візка.
• Перевірка загальної площі крана та рухомих компонентів.
• Аналіз прогину балки крана.
• Докладні та точні результати з найбільш глибоким доступним аналізом.
• Рекомендації щодо вирівнювання коліс і забезпечення перпендикулярності елементів крана