You are here

Аналіз надійності крана

Як довго ще триватиме термін експлуатації вашого крана?

Аналіз надійності крана (CRS) — це технічне оцінювання для визначення поточного стану вашого крана та теоретичного прогнозу щодо розрахункового терміну експлуатації, що залишився. Аналіз дозволяє перевірити конструкції, механічні деталі та електричні системи, а також визначити можливі потреби технічного обслуговування та модернізації.

Для всіх кранів передбачено обмежений термін експлуатації.

Аналіз надійності крана можна провести у разі сумнівів щодо його подальшої відповідності зростаючим потребам виробництва або в тому разі, якщо кран використовується не за початковою класифікацією. У разі виникнення проблем безпеки або сумнівів щодо своєчасності модернізації, аналіз надійності крана CRS дозволяє отримати необхідну вам інформацію.

Процес аналізу надійності крана CRS

• Команда фахівців Konecranes вивчає за допомогою спостереження виробниче та робоче середовище вашого крана.
• Загальний стан конструкцій і компонентів вашого крана детально оцінюється. Основна увага приділяється безпеці, продуктивності, надійності, зручності експлуатації та розрахунковому терміну експлуатації, що залишився.
• Здійснюється опитування операторів і спеціалістів із технічного обслуговування, переглядається вся відповідна документація.
• Команда фахівців надає докладний звіт із консультаціями щодо подальшого технічного обслуговування, модернізації та капіталовкладень.