Консультаційні послуги

Компанія Konecranes використовує передові технології та ретельно готує своїх спеціалістів, щоб надавати різноманітні консультаційні послуги для докладного аналізу крана та його компонентів. Зокрема, ми пропонуємо такі консультаційні послуги, як огляди корпусу редуктора, огляд канату магнітним методом RopeQ™, аналіз надійності крана, дослідження геометричних показників роботи крана CraneQ™, дослідження підкранової колії RailQ™ та навчання операторів.

consultation_services.jpg

Нашому крану майже 30 років. Як дізнатися, скільки ще він прослужить?

Ми проведемо аналіз надійності крана, щоб оцінити його поточний стан і визначити, скільки часу він ще може прослужити. Команда підготовлених спеціалістів компанії Konecranes збере потрібну інформацію, виконає детальну перевірку, індивідуальні розрахунки й інженерний аналіз. На основі комплексного звіту й експертних консультацій ви зможете скласти план ремонтних робіт, модернізації або заміни обладнання.

how_much_time_is_left.jpg

Візуальний огляд — єдиний спосіб перевірити внутрішній стан канату?

Канати можуть складатись із сотень окремих дротів. Розриви на поверхні канату можна виявити під час візуального огляду, однак таким способом неможливо оцінити стан внутрішніх дротів і сердечника. RopeQ поєднує візуальні та магнітні методи огляду для оцінювання зовнішнього стану канату, а також внутрішніх дротів, прядок і сердечника, які не можна побачити під час візуального огляду. На основі даних цього аналізу можна визначити, чи безпечне подальше використання канату.

wire_rope.jpg

Мені відомо про втомні тріщини, що призводять до несправності редуктора. Як оцінити стан підйомних кранів?

Під час огляду корпусу редуктора аналізується стан внутрішніх компонентів, які зазвичай не перевіряються під час регулярного огляду. Ми оглядаємо шестерні, підшипники, вали та шпонки за допомогою ендоскопа, після чого проводимо аналіз мастила. За певних обставин ми радимо розібрати корпус редуктора і провести неруйнівне оцінювання окремих шестерень та інших внутрішніх компонентів.

hoist_gears.jpg

Колеса нашого крана зносилися, і він важко переміщується рейками. Що можна зробити?

Рейки вашого крана можуть бути не такими прямими, як здаються. Під час дослідження підкранової колії RailQ™ використовується робот, який керується дистанційно й дає змогу точно визначити рівність і стан підкранових рейок. На основі даних про вимірювання прольоту, прямоти, висоти підйому, зокрема між рейками, система RailQ створює простий звіт, у якому за допомогою 3D-зображень візуалізуються проблемні ділянки рейок. Наші інженери ознайомляться з даними й нададуть відповідні рекомендації. Використовуйте дослідження RailQ разом із дослідженням геометричних показників роботи крана CraneQ™, щоб отримати додаткову інформацію про вирівнювання коліс крана, напрямних роликів та інших компонентів.

wheel_wear.jpg

Як підвищити рівень безпеки та кваліфікації операторів крана?

За даними досліджень людська помилка часто стає причиною аварій на кранах. Узявши участь у нашій програмі навчання операторів крана, ви зможете зменшити кількість помилок і покращити рівень кваліфікації для уникнення травм працівників унаслідок неналежної експлуатації крана. Навчання може проходити на вашому виробничому об’єкті або в навчальному центрі компанії Konecranes.

crane_operators.jpg

Зараз ми проводимо технічне обслуговування. Чи можемо ми щось пропустити?

У США й Канаді Аналіз невідповідності вимогам — це ретельне дослідження методів перевірки та документації компанії, її програми профілактичного технічного обслуговування, ремонтних процедур і заходів безпеки оператора. Фахівці Konecranes здійснюють обхід заводу, роблять відповідні примітки та збирають інформацію, спілкуючись з операторами крана та працівниками заводу. Ми надаємо підсумок усіх виявлених проблем безпеки, які потребують негайних дій, і формуємо звіт для плану дій.

maintenance_program.jpg