You are here

Крани, оснащені канатним тельфером

CXT® - обладнання, що відповідає за операції підіймання вантажів

Крани Konecranes, оснащені канатним тельфером  CXT, - це незамінне обладнання цеху або заводу. З найновішими інтелектуальними системами, які підвищують точність контролю вантажу, розширюють функціональність крана і роблять його простим і зручним в експлуатації,  кран CXT став найпопулярнішим у класі кранів середнього режиму використання, призначених для роботи в приміщенні.

Пропозиція, що відповідає вашим індивідуальним вимогам

Варіативність конструкцій і оснащення дозволяє нам пропонувати технічні рішення, які відповідають будь-яким індивідуальним вимогам. Ви можете придбати новий кран CXT або встановити на наявний у вас кран новий канатний тельфер CXT. Наявні різні моделі вантажопідіймальністю до 80 метричних тонн. Для виконання операцій з переміщення більш легких вантажів ми пропонуємо кран CXT Compact  вантажопідіймальністю до 20 метричних тонн.

Крани з канатним тельфером CXT зручні у використанні, навіть якщо робочий простір обмежений

Якщо робоча площа вашого виробничого приміщення обмежена, кран CXT – це ідеальний вибір. Інтелектуальні функції, які запобігають розхитуванню вантажу й допомагають точно виконувати його позиціонування, значно спрощують роботу кранівника. Високоякісні гальма, міцні канати й система радіокерування гарантують безпеку.

Адаптивно-регульовані швидкості сприяють підвищенню продуктивності й зниженню споживання енергії. Ваш кран CXT - це не тільки високопродуктивне, але й економічне й екологічно ефективне обладнання.

Видео

Konecranes CXT Cranes
Smart Feature-Sway Control
Smart Feature-Target Positioning
Smart Feature-End Positioning
Smart Feature-Shock Load Prevention
Smart Feature - Micro Speed
Smart Feature - Inching
Smart Feature - Protected Areas
Smart Feature - Hoist Synchronization