You are here

Система Yard IT для контейнерних кранів

Завжди на правильному шляху

Система автоматичного підрулювання і позиціонування Yard IT для кранів на пневмоколісному ходу (RTG) підвищує безпеку персоналу і продуктивність.
Ця система утримує кран RTG на попередньо запрограмованому шляху, дозволяючи кранівнику сконцентрувати свою увагу на інших завданнях. З її допомогою можливе більш рівне укладання штабелів, що, в свою чергу, дозволяє розміщувати штабелі з більшою щільністю і виключає ризик зіткнень, які можуть виникнути через контейнери, що стоять нерівно.

Yard IT - гарантія точності

Система автоматичного підрулювання і позиціонування Yard IT, розроблена Konecranes, на сьогоднішній день – найточніша і найнадійніша із пропонованих на світовому ринку. Застосування двох антен і наша запатентована система RAAS зводять до мінімуму втрату сигналу і забезпечують точність позиціонування ± 2.5 см. Наша система GPS розроблена спеціально для кранів RTG і дозволяє вести моніторинг в режимі реального часу, навіть якщо кран стоїть нерухомо.

Ви можете підключити нашу систему до своєї мережі і надати кранівникам такі можливості для підвищення продуктивності, як Auto-Stop, Auto-Move, Auto-SlowDown і Auto-Grab.

  • Подвійний двохчастотний DGPS приймач для забезпечення точності і резервування.
  • Дві антени DGPS приймача, розташовані на протилежних кінцях порталу крана RTG для точного визначення місця
  • Повна інтеграція в системи ПЛК, включаючи приводи змінного струму та імпульсні датчики (енкодери)
  • Графічний дисплей у кабіні кранівника, що показує відхилення від курсу пересування
  • Автоматичне уповільнення / швидке уповільнення в разі сильного відхилення крана від курсу