Обладнання та сервіс для атомної енергетики

Обладнання і сервіс для атомної енергетики 

Експлуатація ядерної установки - дуже складний процес, в ході якого необхідно враховувати безліч чинників. Відмови не допустимі, тому необхідно безпечне і надійне обладнання. Саме таке обладнання надасть вам Konecranes. 
 
Крани й устаткування для АЕС 
 
У нас є вантажопідйомні крани і транспортно-технологічне обладнання для будь-якого виду діяльності: від початку будівництва АЕС до пуску, від транспортування ядерного палива до проведення робіт під час ППР. 
 
Ви можете застосувати наш полярний кран для транспортування палива, ВКУ та іншого обладнання реакторного відділення. 
 
За допомогою самохідних транспортерів для внутрішньостанційних перевезень контейнерів з ядерним паливом ви безпечно виконайте це транспортування. 
 
Крани для машинного залу і інших закритих приміщень забезпечать безперебійну роботу з технічного обслуговування і ремонту устаткування. 
 
У ядерній енергетиці безпека є особливо важливим критерієм. Наше вантажопідйомне обладнання для атомної промисловості є найбезпечнішим з доступного сьогодні на ринку. Унікальна запатентована безаварійна технологія SupersafeTM виключає можливість випадкового падіння вантажу. Навіть під час повного відключення живлення наші крани можуть безпечно опустити вантаж. 
 
Не тільки обладнання, але і сервіс 
 
Поряд з постачанням кранів ми надаємо всебічну технічну підтримку нашим замовникам. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усім необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Унікальні знання в сфері атомної енергетики 
 
Вже більше 50 років Konecranes постачає обладнання для атомних станцій. Ви можете довіряти нашому досвіду. Більше 60% атомних станцій у світі застосовують обладнання Konecranes. Ми є членами кількох консультативних груп в атомній енергетиці, включаючи ASME NOG-1. Ви можете бути впевнені в тому, що ми пропонуємо найактуальніші технології транспортування ядерних матеріалів, а також розуміємо необхідність повної безпеки. 

Зв'яжіться з Konecranes, щоб отримати оптимальне обладнання та послуги для атомної галузі.