Обладнання та послуги для нафтохімічної промисловості

Вантажне обладнання Konecranes для підприємств нафтохімічної промисловості 

Коксовий бункер нафтохімічного заводу - це вкрай агресивна середа. Волога, корозійні і горючі випаровування, електропровідний пил, абразивний коксовий пил, погодні умови є чинники ризику для кранівників та мають негативний вплив на компоненти крана, що працює над бункером. Процес переміщення коксу не допускає простоїв. Компанія Konecranes поставляє крани, що відповідають найжорсткішим вимогам нафтохімічного виробництва. 
 
Коксові крани - основне обладнання заводу 
 
Крани важкого режиму використання завжди проектуються з урахуванням тих специфічних умов, в яких вони працюватимуть. Крани, для експлуатації в агресивному середовищі повинні бути захищені від корозії, яку викликають волога, забруднення і високі температури. Коксові крани Konecranes  проектуються виключно для певної мети - переміщення коксу. 
 
Мостовий кран оснащений незалежною пересувною кабіною, яка забезпечує кранівникові безпечне робоче місце і максимальний огляд. Така кабіна - найкраще рішення для кранів з великим прольотом. На напівкозловомукрані (SLG) воронка розташована на стороні наземної підкранової колії. Це зменшує вартість конструкцій. Рухлива воронка не вимагає пересування крана, що робить його роботу більш ефективною. Для роботи над вузьким бункером кран може оснащуватися консоллю. 
 
У нас також є малогабаритне вантажопідйомне обладнання для експлуатації на нафтохімічних заводах. Наприклад, ви можете використовувати вибухобезпечні електричні ланцюгові EXN талі для переміщення більш легких вантажів. Наші консольно-поворотні крани ідеально підходять для  технічного обслуговування або можуть використовуватися як допоміжне обладнання. 
 
Автоматичні системи контролю вантажу, такі як функція управління грейфером, функції запобігання розгойдування і позиціювання вантажу, роблять наші коксові крани простими, безпечними і надійними в експлуатації. 
 
Послуги для підприємств нафтохімічної промисловості 
 
Поряд з постачанням кранів ми надаємо всебічну технічну підтримку нашим замовникам. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу TRUCONNECT® дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу.Маючи таку інформацію, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
Компанія Konecranes більше 80 років постачає вантажопідйомні крани. Ми можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам. Прості і надійні в експлуатації, крани Konecranes служитимуть вам довго. 
 
Зв'яжіться з Konecranes , щоб отримати оптимальне устаткування та послуги для нафтохімічної галузі.