You are here

консольно-поворотны крани

Найширше застосування - від цехів до атомних станцій

konecranes пропонує консольно-поворотні крани вантажопідйомністю до 2000кг.
Завдяки зручності у використанні, простоті монтажу та можливості без труднощів перемістити кран на іншу ділянку роботи, наші консольно-поворотні крани мають найширшу сферу застосування від цехів та складальних конвеєрів до портів та атомних електростанцій.

Є моделі з розташуванням розкосу над консольною балкою (порожнистий стальний профіль ХМ) або під консольною балкою (двотавровий профіль).
Кут повороту консолі нашого стандартного крану з  установкою на стіні складає 180, з установкою на колоні - 270. В числі пропонованих опцій - більша вантажопід'ємність та поворот консолі на 360.

Оптимальний вибір

Наша лінійка консольно поворотних кранів представлена у широкому діапазоні вантажопідйомності та розмірів вильоту консолі.
Є декілька варінтів кріплення на стіні або до основи.

У стандартне оснащення наших консольно-поворотних кранів ми включаємо регулюємий вузол кріплення консолі, який забезпечує простоту та точність регулювання положення консольної балки по горизонталі.
Таким чином, зводиться до мінімуму можливість випадкових рухів балки та візка, коли кран піднімає вантаж. У якості опцій пропонуються регулюємий покроковий поворот консолі (крок 10) та блокуванні консолі у трьох положеннях (-90, 0, +90).

Konecranes також пропонує консольно-поворотні вибухобезпечні крани .

Швидкий монтаж

Консольно-поворотні крани Konecranes можуть монтуватись на спеціальній посиленній стальній основі за допомогою болтів. Це значно полегшує монтаж або перенос крану на іншу ділянку роботи.

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.

 

Technical specifications

JIB CRANE

IPE PROFILE BEAM

LOAD (kg)

OUTREACH (m)

2m

3m

4m

5m

6m

125kg

X

X

X

X

X

250kg

X

X

X

X

X

500kg

X

X

X

X

X

1000kg

X

X

X

X

X

1600kg

X

X

X

X

2000kg

X

X

X

XM PROFILE BEAM

LOAD (kg)

OUTREACH (m)

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

125kg

X

X

X

X

X

X

X

259kg

X

X

X

X

X

X

X

500kg

X

X

X

X

X

X

X

1000kg

X

X

X

X

X

1600kg

X

X

X

X

2000kg

X

X

X

Content bottom