You are here

ЕЛЕКТРИЧНІ ЛАНЦЮГОВІ ТЕЛЬФЕРИ

Вантажопідйомність до 5000 кг

Наші ланцюгові тельфери спроектовані для тривалого терміну служби на промислових підприємствах різних профілів. Konecranes пропонує електричні ланцюгові тельфери двох типів: SLX вантажопідйомністю до 2500 кг і CLX вантажопідйомністю до 5000 кг.
Різні варіанти виконання, компактність і інші параметри забезпечують високу експлуатаційну гнучкість даного обладнання.


Безпека і ефективність вантажних операцій

Електричний ланцюговий тельфер CLX нового покоління надійний і простий в експлуатації. Висока точність і швидкі підйом і опускання сприяють скороченню тривалості робочого циклу.
Виберіть електричний ланцюгової тельфер SLX з вбудованим інвертором підйому, що забезпечує плавність роботи обладнання. Тельфер SLX має розширений набір функцій, включаючи електронний обмежувач вантажопідйомності, контроль ослаблення ланцюга і зменшення ударного навантаження. Застосування таких технологій забезпечує найвищий рівень безпеки та ефективності операцій з переміщення вантажів.


Широка область застосування

Дані тельфери можуть включатися в комплектацію електричних мостових кранів, легких цехових кранів і консольно-поворотних кранів. Завдяки своїм параметрам, тельфери CLX і SLX знаходять найширше застосування.
Для отримання більш докладної інформації зайдіть на спеціалізований сайт konecranes.com/clx або зв'яжіться з нами.