You are here

Причальні контейнерні крани-перевантажувачі (STS)

Наш досвід поставок

Компанія Konecranes більше 40 років проектує та виробляє причальні контейнерні крани-перевантажувачі (STS). Ми поставили більше 120 одиниць кранів STS розмірвми від Panamax до Super Post Panamax. Основні компоненти для кранів STS ми виготовляємо на власних заводах, що гарантує надійність обладнання та повну технічну підтримку після продажу. Ми можемо змонтувати крани STS на місці експлуатації або вже повністю змонтованими доставити на причал. Якість вантажопідйомної техніки Konecranes і нашого сервісу заслужили високу оцінку замовників.

Наші технології

Причальні перевантажувачі Konecranes використовують технологію активного контролю вантажу, яка підвищує точність позиціонування спредера і контейнера на платформі вантажного транспортуб на палубі або в комірці суднаю З даною функцією значно зменшується час виконання операцій. Розумна конструкція крану забезпечує оптимальну вагу, економію енергії та зменшення витрат на будівництво.
 

 

Customer stories

" ""У бізнесі ми ставимо перед собою високі завдання і тому шукаємо партнерів, які працюють за такими ж стандартами"". "
"Кертіс Фолз, Головний Операційний Директор,
Georgia Ports Authority "