You are here

Портальні контейнеровози

Портальні контейнеровози DE53 та DE54

Наші восьмиколесні портальні контейнеровози DE53 та DE54 - це надійні, високопродуктивні машини, які складають контейнери в 2 та 3 яруси відповідно. Замовники  Konecranes - найкрупніші контейнерні термінали, для яких вирішальним фактором при виборі постачальника автоконтейнеровозів стали технічні параметри наших машин та можливість отримати комплексне сервісне обслуговування.


Модель BOXRUNNER

BOXRUNNER - наш портальний контейнеровоз спеціального виконання. Високошвидкісна маневрена машина, BOXRUNNER забезпечує безперервність переміщення контейнерів між причалом та штабелями, сприяючи швидкому оберту судна. Дана модель гідна особливої уваги операторів контейнерних терміналів, які переходять на автоматизацію роботи кранів.

Відчуття повного контролю

Електронно-рульове управління контейнеровозів Konecranes надає відчуття повного контролю над машиною та контейнерами. Рульова система забезпечує точне положення коліс, гарантуючи стійкість при пересуванні та знижуючи знос шин.


Стійкість

Шасі контейнеровоза Konecranes спирається на шість або вісім колес, що мають незалежну та не потребуючу обслуговування підвіску. Конструкція підвіски заснована на спеціальних пружинах та підшипниках, що забезпечують хорошу стійкість при русі та гальмуванні.


Бездоганно працююча підйомна система

Двигуни, канатні барабани та редуктори механізму підйому проектуються та виготовляються на власних заводах Konecranes та являються бездоганно працюючою системою. Наш механізм підйому, який використовується на контейнеровозах, перевірений та прекрасно зарекомендований в експлуатації на кранах RTG та RMG. Вантажопідйомність під спредером складає 50 метричних тонн. Поперечна балка відрізняється високою жорсткістю. У випадку зіткненя зусилля передається на спеціальні болти, які руйнуються, зменшуючи об'єм пошкоджень та час простою.
 

 

Customer stories

Бельгійський інтермодальний оператор Inter Ferry Boats (IFB) замовив у Konecranes портальні контейнеровози для свого терміналу в Антверпені. Важливу роль в ухваленні рішення зіграла не тільки висока якість вантажопідйомних машин, але й якість сервісних послуг, що надаються Konecranes.

Завантаження