You are here

Козлові контейнерні крани на пневмоколісній ході (RTG)

Козлові контейнерні крани на пневмоколісній ході (RTG) виробництва Konecranes служать хорошим прикладом розширення функціональних можливостей обладнання для обробки контейнерів. Крани RTG Konecranes у своїй стандартній комплектації мають певний ряд іноваційних функцій та параметрів, таких як вбудована активна система контролю вантажу (ALC), розумна конструкція крану та кабіни, які значно підвищують безпеку, продуктивність та надійність наших вантажопідйомних машин.

Можливість переходу до повної автоматизації роботи кранів RTG

Обираючи крани RTG виробництва Konecranes,  ви отримуєте можливість переходу до повної автоматизації роботи кранів на пневмоколісній ході. Ми розробили систему Automated RTG (ARTG), яка може використовуватись як на нових, так і на існуючих контейнерних терміналах.

Вибір параметрів живлення кранів

Ми пропонуємо повний вибір параметрів живлення кранів RTG Konecranes, включно з  нашою новою гібридною системою Hybrid Power Pack. Незалежно від хеми, яку передбачає ваш бізнес-план - використання дизель-електричних або повністю електричних приводів, мимаємо для вас пропозицію. Розгляньте різні можливостіелектрофікації кранів на пневмоколісній ході.

Переваги відсутності гідравлики

Наші крани RTG не використовують гідравличне обладнання, чи то механізм повороту ходових колес, система запобігнення розгойдування вантажу або система мікро-пересувань спредера. В числі переваг, які дає таке технічне рішення - підвищення надійності, зниження витрат на технічне обслуговування та запасні частини. Такий параметр, як відсутність гідравлики, має особливе значення для портів з суворими кліматичними умовами.

Нова модель пневмоколісного крану - BOXHUNTER

Ми пропонуємо контейнерний кран на пневмоколісній ході нової конструкції - BOXHUNTER RTG.
 

 

 

 

Customer stories

Співпраця з Konecranes дає нам великі переваги. Ми впевнені, що з таким обладнанням порт Абіджан буде продовжувати успішно розвиватись".
"Жан-Мішель Мае, Директор, Кот д'Івуар Bolloré Africa Logistics"
Bolloré Africa Logistics"

Видео

Портові крани від Konecranes
Портові крани від Konecranes