You are here

Автоматизація роботи контейнерних кранів

Перевіренні в експлуатації рішення та нові ідеї

Концепція автоматизації, розроблена компанією Konecranes, заснована на знанні специфіки галузі та великому досвіду проектування контейнерних кранів. Наш підхід до створення систем автоматизації прагматичний та іноваційний одночасно. Ми розвиваємо нові технології з урахуванням ідей та розуміння, які ми набуваємо на об'єктах замовників.

Для нових та існуючих терміналів

Ми проектуємо системи автоматизації як для існуючих терміналів, так і для тих, що ще будуються. Ми є єдиною компанією, що поставляє в промисловому маштабі системи автоматизації для козлових контейнерних кранів на рейковій ході (Automated RMG) та на пневмоколісній ході (Automated RTG). Наша система Automated RTG заснована на базі системи Automated RMG, яка успішноексплуатується великими автоматизованними контейнерними терміналами.

Можливість переходу на повну автоматизацію роботи кранів

З концепцією, яку пропонує Konecranes, термінали, які експлуатують контейнерні крани на пневмоколісній ході, мають можливість переходу на повну автоматизацію їх роботи. Ви можете почати з переобладнання ваших кранів RTG, включаючи, за необхідністю, установку додаткових функцій і переведення крану на електричне живлення.