You are here

Автоматичні козлові контейнерні крани на рейковій ході (ARMG)

Автоматичне переміщення та штабелювання контейнерів - це наступна сходинка еволюції технології створення контейнерних кранів, яка почалась з контейнеризації вантажу у 1960-х роках. Ми розробили системуавтоматизації роботи кранів на рейковій ході - Automated RMG (ARMG). Система ARMG пропонує значні переваги підприємствам, що прагнуть автоматизувати свої виробничі процеси. Зараз цими перевагами в повній мірі користуються найбільші контейнерні термінали в різних країнах світу.

Апробовані технічні рішення

Крани ARMG Konecranes створюються спеціально для роботи на конкретних терміналах з певною конфігурацієюпідкранових шляхів та усталеною виробничою практикою. Кран ARMG використовує апробовані технології, що використовуються на наших пневмоколесних кранах. Легка розумна конструкція та вбудована активна система контролю вантажу (ALC) забезпечують швидке та точне переміщення контейнерів.

Комплексні поставки

Konecranes виконує комплексні поставки систем ARMG. Всі етапи виконання замовлення - від проектування до введення в експлуатацію систематизовані, тому ми можемо гарантувати, что ваші виробничі операції почнуться за запланованним графіком.

Customer stories

"На протязі декількох місяців потік судів різко збільшився. З наявною глибиною та чотирьохкілометровою причальною стіною, оснащений кранами автоматичного штабелювання, порт може приймати найбільші в світі контейнеровози"
Анджело де Йонг, технічний керівник проектів
Abu Dhabi Terminals
Content bottom