You are here

Автоматичні козлові контейнерні крани на пневмоколісній ході (ARTG)

Компанія Konecranes розробила систему автоматизації роботи кранів на пневмоколісній ході Automated RTG (ARTG), яка може використовуватися як на нових, так і на існуючих контейнерних терміналах. Система призначена для використання на наших 16-колісних кранах RTG, що володіють унікальною здатністю працювати на нерівних покриттях. В оснащення системи ARTG включені повний пакет обладнання для навігацівї, станція дистанційного керування зі спеціально розробленим графічним інтерфейсом користувача (GUI) та інформаційна система, яка узгоджується з системою управління вашим терміналом (TOS).

16-колесний кран RTG виробництва Konecranes у повній мірі відповідає вимогам автоматизації. Поєднання розумної конструкції крану з активною системою зменшення розгойдування вантажу, як результат нашого холістичного підходу до проектування, дозволяє впоратись з нерівностями покриття, характерними для контейнерних терміналів, а також з коливаннями, що утворюються під час вільної ходи крану такого розміру. Замовники можуть починати перехід на автоматизацію роботи кранів RTG з існуючою інфраструктурою терміналу.

З точки зору процесу, ми пропонуємо модель обробки автотранспорту, яка передбачає спеціальне обладнання захисту та інтелектуальні систему блокування. Ця модель буде базовою для проектування конкретних робочих моделей у відповідності до специфіки терміналів замовника.