You are here

Вилочні навантажувачі

Ми виробляємо, постачаємо та обслуговуємо вилочні навантажувачі важкого режиму використання вже більше 60 років. Першою машиною, яка вийшла з нашого заводу в 1950-х роках, був вилочний навантажувач. Вантажопідйомна техніка, яку ми пропонуємо зараз - це новаторські технічні рішення та низька вартість володіння.

Оберіть навантажувач необхідної моделі та комплектації

Konecranes постачає вилочні навантажувачі вантажопідйомністю 10-18 тонн, 18-33 тонни та 37-65 тонн. Оберіть вилочний навантажувач, кий підходить саме для вас. Ми адаптуємо наші машини до вимог вашого виробництва, пропонуючи різні навісні вантажозахоплювальні пристрої та широкий набір опцій. Ми розробили цілий ряд іноваційних технічних рішень, які полегшують роботу наших замовників, що працюють у таких галузях промисловості як металургія, енергетика, паперове виробництво, деревообробка, утилізація відходів. Ви отримуєте повністю відповідний вашим умовам навантажувач, конструкці якого гарантує  високі експлуатаційні характеристики та довгий термін служби.

Наші розробки спрямовані на підвищення безпеки та ефективності ваших вантажних операцій

Вилочні навантажувачі Konecranes спроектовані для виконання робіт з максимально можливою продуктивністю та економічною ефективністю. Наше шасі коробчатого типу мають найміцнішу конструкцію на сучасному ринку. В комплектації наших навантажувачів  - сертифіковані малотоксичні двигуни з високим крутним моментом на малих обертах, що сприяє зниженню витрат палива та рівня шуму. Ми пропонуємо широкий ряд опцій , що забезпечують додаткову безпеку, таких як система попередження NearGuard, система пожежної сигналізації  та пожежогасіння, функція контролю тиску в шинах. Розуміючи важку працю водія  навантажувача та яку він несе відповідальність, ми створили для нього найкомфортніші умови. Конструкція кабіни забезпечує максимальний огляд.  Всі пристрої керування розташовані зручно та завжди знаходяться у полі зору водія. Можлива персоналізація внутрішнього простору кабіни.

Технічна підтримка

Ми надаємо нашим замовникам повну технічну підтримку, включно з поставкою запасних частин, сервісним обслуговуванням та інструктажем. Компанія Konecranes має найширшу мережу сервісних центрів на ринку вантажопідйомного обладнання, а наші дилери мають бездоганну репутацію.

Детальна інформація представлена на сайті www.kclifttrucks.com.