You are here

Щоглові штабелери

Протягом багатьох років компанія Konecranes співпрацює з контейнерними портами та терміналами, які можна назвати "професіними користувачами" навантажувачів. Ми постачаємо вантажопідйомні машини, що повністю відповідають вимогам таких замовників. Konecranes пропонує штабелери порожніх контейнерів та штабелери навантаженних контейнерів.

Потужні і маневрені вантажопідйомні машини

Штабелери порожніх контейнерів виробництва Konecranes пропонують високі робочі швидкості підйому, опускання та переміщення. В основі конструкції - міцне шасі коробчатого типа та чутлива до навантаження гідравлична система. Є моделі з розташуванням кабіни в центрі або в задній частині шасі. Наші штабелери навантаженних контейнерів забезпечують високу загальну робочу швидкість (підйом + опускання + переміщення). Співвідношення вантажопідйомності та розмірів штабелеру - найкраще на ринку для такого типу машин. Дані штабелери важкого режиму використання, обладнані спредером з верхнім захопленням, вкрай стійкі і при цьому досить компактні.

Безпека, ергономічність та комфорт.

В комплектації наших штабелерів - сертифіковані малотоксичні двигуни з високим крутним моментом на малих обертах, що сприяє зниженню витрат палива та рівня шуму. Ми пропонуємо широкий ряд опцій , що забезпечують додаткову безпеку, таких як система попередження NearGuard, система пожежної сигналізації  та пожежогасіння, функція контролю тиску в шинах. Розуміючи важку працю водія  навантажувача та яку він несе відповідальність, ми створили для нього найкомфортніші умови. Конструкція кабіни забезпечує максимальний огляд.  Всі пристрої керування розташовані зручно та завжди знаходяться у полі зору водія. Можлива персоналізація внутрішнього простору кабіни.

Технічна підтримка

"Ми надаємо нашим замовникам повну технічну підтримку, включно з поставкою запасних частин, сервісним обслуговуванням та інструктажем. Компанія Konecranes має найширшу мережу сервісних центрів на ринку вантажопідйомного обладнання, а наші дилери мають бездоганну репутацію.

Детальна інформація представлена на сайті www.kclifttrucks.com  "