You are here

Крани з вантажним візком

Крани важкого режиму використання

Konecranes постачає крани з вантажним візком важкого режиму використання, які мають широке застосування у промисловому виробництві.

Оснащення даних кранів включає високотехнологічні електронні системи, що забезпечують повний контроль вантажу. Завдяки стандартизації архітектури програмного забезпечення, ми можемо адаптувати наші машини практично для будь-якої області застосування.

Konecranes пропонує дві моделі кранів з вантажним візком. Кран SMARTON вже широко застосовується на промислових підприємствах у різних країнах світу. Кран UNITON є нашою новітнішою розробкою та призначений для жорстких умов експлуатації.

Дві моделі, велика кількість користувачів

SMARTON - кран з вантажним візком важкого режиму використання. Вантажопідйомність крану SMARTON дорывнює від 6,3 тонн до 250 тонн з одним візком та до 500 тонн з двома візками. Застосування новітніх технологій гарантує його безпеку та високу продуктивність. Наші крани SMARTON ефективно працюють на підприємствах загальнопромислового сектору, електрстанціях, автомобільних заводах, целюлозно-паперових комбінатах 

Кран UNITON проектується з врахуванням конкретних потреб виробництва. Його вантажопідйомність дорівнює від 6,3 тонн до 160 тонн. Будучи результатом наших новітніх розробок та продуктом.ю що орієнтований на замовника, цей кран може інтегруватись в різні виробничі процеси. Особливо підходить для експлуатації на металургійних підприємствах.

Інтелектуальні вантажопідйомні машини

Оснащення обох моделей - SMARTON і UNITON - включає найсучасніше програмне забезпечення. Ми пропонуємо широку лінійку інтелектуальних функцій Smart Features, які забезпечують високу точність управління краном і вантажем. З включенням в комплектацію крана інтелектуальних функцій, що відповідають специфіці вашого виробничого процесу, суттєво підвищується безпека і ефективність вантажних операцій.

Зв'яжіться з Konecranes для більш детальної інформації щодо кранів з вантажним візком SMARTON та UNITON.