You are here

Крани з ланцюговим тельфером CLX

Ланцюговий тельфер оновленної конструкції

Крани Konecranes з ланцюговим тельфером знаходять найширше
застосування на промислових підприємствах різних профілів, забезпечуючи безпеку і зручність переміщення вантажів вагою до 5 тонн. Ключовим компонентом в оснащенні даних кранів є ланцюгової тельфер CLX.

Кран з ланцюговим тельфером CLX пропонує низьку вартість володіння,
завдяки застосуванню новітніх технологій, надійності і довговічності конструкцій.

 

Низька потреба в технічному обслуговуванні

Кран з ланцюговим тельфером CLX має міцну конструкцію,
простий у використанні і в технічному обслуговуванні. Кран застосовує ряд компонентів, які підвищують безпеку і знижують потребу в його техобслуговуванні. У числі таких компонентів - редуктор, який не вимагає обслуговування, і магнітне гальмо, яке не вимагає регулювання протягом усього терміну служби.

Кран оснащений функціями, які спрощують роботу і знижують стомлюваність оператора. Ергономічний пульт і інверторне управління механізмами пересування візка і крана дозволяють швидко переміщати і точно позиціонувати вантажі. В результаті скорочується тривалість робочих циклів, що значно збільшує продуктивність технологічних операцій.

експлуатаційна гнучкість

Ми добре розуміємо, що у кожного замовника свої вимоги, і адаптуємо наші крани до індивідуальних виробничих потреб. Є можливість вибору вантажопідйомності, висоти підйому, швидкості підйому і ширини прольоту відповідно до потреб замовника. Завдяки компактній конструкції, кран може встановлюватися в приміщеннях, де робочий простір обмежений. Клас захисту дозволяє експлуатувати кран з ланцюговим тельфером CLX в жорстких виробничих умовах.

Ви можете модернізувати наявний у вас кран з установкою нового електричного ланцюгового тельфера CLX.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з представниками Konecranes.