You are here

Крани з канатним тельфером CXT

Пропозиція, яка відповідає вашим індивідуальним потребам

Варіативність конструкцій і оснащення дозволяє нам пропонувати технічні рішення, які відповідають будь-яким індивідуальним вимогам. Є різні моделі кранів СХТ в базовій і в розширеній комплектації вантажопідйомністю до 80 тонн.

Стандартні крани СХТ можуть мати однобалкову чи двобалкову конструкцію. Однобалковий кран пропонується в опорному або підвісному виконанні. Для однобалкових кранів є візки СХТ для низької стелі (вантажопідйомність до 12.5 тонн),  у стандартному виконанні (вантажопідйомність до 40 тонн), а також двобалкові візки  (вантажопідйомність до 80 тонн).

Можлива установка декількох візків на одному мосту: найпоширеніша компоновка - два або три візка на одному крані.

Лінійку наших кранів з канатним тельфером доповнила нова модель - CXT NEO. Комплектація крана CXT NEO включає гнучкий гусеничний струмопідвід і вдосконалений радіопульт. 

 

Ефективне використання робочого простору та висока продуктивність

Крани Konecranes, які оснащені канатним тельфером СХТ, - це незамінне обладнання для цеху або заводу. Крани СХТ, що забезпечують максимальну висоту підйому і оптимальне наближення гака, можуть встановлюватися в будівлях різних типів. Якщо робоча площа вашого виробничого приміщення обмежена, кран CXT для низьких стель - це ідеальний вибір.

Високоякісні гальма, міцні канати та системаи радіокерування гарантують безпеку. Адаптивно-регульована швидкість сприяє підвищенню продуктивності та зниженню споживання енергії. Ваш кран СХТ - це не тільки високопродуктивне, але економічне та екологічно ефективне обладнання.

З новітніми інтелектуальними системами, що підвищують точність контролю вантажу, розширують функціонал крану та роблять його простим та зручним у експлуатації, кран СХТ став найпопулярнішим у класі кранів середнього режимувикористання, призначених для роботи в приміщеннях.  Про це говорять цифри, що відображають кількість поставок по світу: більше 10 000 тельферів СХТ щорічно.

Ми також пропонуємо вибухобезпечні крани ЕХСХТ для експлуатації в небезпечних середовищах.

Будь ласка, зв'яжіться з представниками Konecranes дляотримання більш детальної інформації про крани серії СХТ