You are here

Крани, виготовлені на замовлення

Для підприємств багатьох галузей потрібне вантажопідйомне обладнання, що відповідає специфіці виробничого процесу. Konecranes виготовляє мостові крани по індивідуальному замовленню, вантажопідйомність яких може кладати декілька сотен тонн. У випадку зміни вимог виробництва є можливість адаптувати ваш кран до нових умов.

Індивідуальний підхід

З індивідуальним підходом до кожного замовлення ми обіцяємо, що ви отримаєте саме те вантажопідйомне обладнання, яке буде повністю відповідати вашим вимогам.

Крани, що застосовуються на виробництві, вимагають адаптації в тому чи іншому обсязі. На сталеливарних підприємствах крани потребують захист від високих температур і забруднення. Крани, що працюють на нафтохімічних заводах і енергоустановках, оснащуються спеціальними грейферами. На автомобільних заводах використовуються спеціальні крани на лініях штампування і складання, спеціальні крани для переміщення сталевих рулонів. Умови експлуатації в гірській промисловості або металообробці - це, як правило, агресивне середовище, що ставить особливі вимоги до кранового обладнання.

Безпека і надйність

При виготовленні кранів на замовлення часто використовуються стандартизовані компоненти-технічні рішення, перевірені в експлуатації. У деяких випадках ми спеціально проектуємо певні компоненти. Всі елементи проходять повне тестування для гарантії безпеки і надійності.

Зв'яжіться з Konecranes для більш детальної інформації щодо  виготовлення кранів на замовлення.

Customer stories

ПІДВИЩЕННЯ ВИРОБНИЧИХ ВИМОГ ВИКЛИКАЛО НЕОБХІДНІСТЬ УСТАНОВКИ НОВОГО КРАНУ
Rautaruukki Corporation, Раахе, Фінляндія

Видео

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility

Завантаження