You are here

Інтелктуальні функції Smart Features для мостових кранів

Розумний розрахунок кожного руху

Мостові крани Konecranes можуть постачатись з програмно-реалізованими інтелектуальними функціями Smart Features, які дають можливість повністю контролювати операції по переміщенню вантажів на вашому виробництві. Ми розробили ці функції з метою  зменшити ризики виникнення небезпечних ситуацій, спростити і зробити більш ефективною роботу кранівника.

Функції Smart Features підвищують продуктивність, значно зменшуючи тривалість робочого циклу. Система управління оптимізує рухи крану, що сприяє зниженню зносу компонентів і, відповідно, подовжує термін служби крану. З інтелектуальними функціями суттєво знижується ризик людської помилки, підвищується безпека експлуатації обладнання.

Новітні технології для оптимізації вантажних операцій

 

Ми розробили широку лінійку інтелектуальних функцій для будь яких типів вантажних операцій. Функція КОНТРОЛЮ РОЗГОЙДУВАННЯ ВАНТАЖУ (Sway Control) запобігає розгойдування вантажу, коректуючи прискорення та заповільнення візка та моста. ЗАХИСТ, СПРАЦЬОВУЮЧИЙ ПРИ ЗАЧЕПЛЕННІ ВАНТАЖУ (Snag Preventation), зупиняє всі рухи крану при випадковому зачепленні гака, стропа чи вантажа за перешкоду.  ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕВОРОТІ ВАНТАЖУ (Assisted Load Turning) - функція, яка виключає бокове підтягування вантажу. ЗАХИЩЕННІ ЗОНИ (Protected Areas) - функція, яка дозволяє позначити "заборонені зони" для проходження крану, забезпечує безпеку певних ділянок на вашому виробництві. Функція ПОВІЛЬНОГО (ПОКРОКОВОГО) ПЕРЕМІЩЕННЯ (Inching) забезпечує високу точність кінцевого позиціонування, дозволяючи кранівник у приводити вантаж у потрібне положення малою довжиною "кроків".

Тут наведено лише декілька прикладів функцій із запропонованної лінійки. На даний момент ці інтелектуальні системи включаються в оснащення кранів з канатним тельфером та кранів з відкритою лебідкою.

Установка функцій

Ми можемо поставити новий кран з уже встановленими інтелектуальними системами або додати їх в комплектацію існуючих кранів Konecranes. Можлива установка окремих функцій Smart Features або набору функцій, що відповідає специфіці вашого виробничого процесу. Виберіть відповідні для вашого крана функції або зверніться до нас за рекомендаціями.

Якщо вас зацікавила дана продукція, будь ласка, зв'яжіться з Konecranes за більш детальною інформацією.