You are here

Автоматичні крани

Автоматизація роботи кранів

Компанія Konecranes пропонує повну лінійку мостових кранів - від базових стандартних моделей до унікальних спеціалізованих кранів для експлуатації в жорстких умовах. В залежності від потреб виробництва, ми постачаємо крани, які керуються за допомогою пульту, або автоматичні крани. Завдяки автоматизації роботи вантажопідйомної техніки значно підвищуються безпека на ефективність операцій по переміщенню вантажів.

Переваги, які дає автоматизація

Ми пропонуємо два варінти автоматизації роботи кранів. Кран, оснащений напівавтоматичними функціями, значно полегшує роботу кранівника та передбачає  ручне управління в більшому обсязі. Повністю автоматичний кран виконує повторювані або складні операції в автоматичному режимі. Кранівнику потрібно тільки задати відповідні установки. Застосування повністю автоматичних кранів є особливо доцільним, якщо вантажні операції виконуються в жорстких умовах або в небезпечному середовищі.

Застосування автоматичних мостових кранів дає можливість знизити витрати на оплату праці, підвищити продуктивність, підвищити пропускну здатність складу, виключити ризик пошкодження промислового обладнання як наслідок людської помилки, знизити капітальні витрати, пов'язані, наприклад, з придбанням та використанням навантажувачів. Konecranes поставляє автоматичні мостові краним різного призначення - для переміщення стальних та паперових рулонів, для роботи з грейфером на підприємствах утилізації відходів, для роботи на судобудівних верфях, машинобудівних заводах, харчовому виробництві.

Використання новітніх технологій у кранобудівництві

Ми створюємо вантажопідйомне обладнання з використанням новітнього програмного забезпечення та оснащуємо наші крани за останнім словом техніки. Враховуючи швидкий розвиток технологій, ми проектуємо наші крани з можливістю їх майбутньої модернізації.

незалежно від спеціалізації вашого підприємства, ми можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, відповідно до  ваших потреб.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для отримання більш детальної інформації.

 

Customer stories

The Konecranes hydraulic grab unloader is the answer to Ekokem’s needs. It is fully automated and keeps the waste treatment and incineration process as efficient as possible.
Ekokem, Waste Power Plant - Riihimäki, Finland

Видео

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility