You are here

Мостові крани

Мостовий кран це кран, у якого вантажозахоплюючий пристрій підвішений до переміщуваного по мосту вантажного візка або тельфера. Мостові крани розраховуються на легкий, середній і важкий режими навантаження і знаходять найрізноманітніше використання на промислових підприємствах. Konecranes здійснює постачання мостових кранів у всіх країнах світу і має широку мережу сервісних центрів.

Застосування інноваційних технологій

Ми створюємо наші крани із застосуванням удосконалених комп’ютерних програм і найсучасніших технологій виробництва. У кранах SMARTON®, канатних тельферах CXT®, ланцюгових тельферах XN втілились найбільш прогресивні конструкторські рішення, засновані на нашому багаторічному досвіді в галузі кранобудування.

Тривалий термін служби

Ми оснащуємо крани за останнім словом техніки і прагнемо максимально збільшити термін їх експлуатації. З метою зниження часу простоїв, підвищення продуктивності й оптимізації технічного обслуговування ми пропонуємо сервіс різних рівнів. Ви можете обрати пакет сервісних послуг, який найбільше  відповідає вашим потребам.

Зв’яжіться з Konecranes. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Видео

Konecranes CXT Cranes
Iндустріальні крани СХТ
Монтаж мостового крана СХТ

Завантаження