You are here

Вибухобезпечні ручні талі та візки

Безпека та економічність

Ручні ланцюгові талі ЕКМ2 та ручні візки ЕКРТ виробництва Konecranes - це ідеальний вибір для роботи на об'єктах з вибухонебезпечними зонами, де є недоцільним або неможливим забезпечння електрики. Якщо у вас немає потреби у частому переміщенні вантажу, таке обладнання буде ще й економічним рішенням.

Наші талі ЕКМ2 та візки ЕКРТ це вибухобезпечне обладнання стандарту АТЕХ. Їх механічна конструкція не допускає утворення іскор у нормальних робочих умовах. За відсутністю електроніки ризик короткого замикання виключено.

Надійна робота

 

Оцинкований вантажний ланцюг, ручний ланцюг з нержавіючої сталі, гаки та колеса з бронзовим покриттям та порошкове забарвлення входять в стандартне оснащення. Запобіжні замки на гаках ISO, обмежувач вантажопідйомност та резинові буфери роблять роботу з вантажом більш безпечною. Ручні талі Konecranes прості у використанні, довговічні та не потребують великого об'єму технічного обслуговування.

Наші ручні ланцюгові талі ЕКМ2 вантажопідйомністю від 500 кг до 20 метричних тонн знаходять різноманітне застосування та прекрасно зарекомендували себе в експлуатації. Є моделі, підвішані на гак, з ручним ланцюговим візком, або візком, що потрібно штовхати. Де б ви не працювали з вантажем - на нафтопереробному заводі чи на електростанції, ми знайдемо для вас оптимальне рішення.

Обладнання зі складу

Бувають ситуації, коли вам тимчасово потрібна спеціальна таль для виконання певного виду робіт. Наші талі ЕКМ2 та візки ЕКРТ створені для тривалого терміну служби. З позіції довгострокової перспективи, придбання такої талі дешевше за її оренду. Це обладнання завжди є на складі та, за необхідністю, ви можете отримати його в найкоротший термін.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для детальної інформації.