You are here

Вибухобезпечні крани з електричним канатним тельфером ЕХСХТ

Безпечні крани для роботи в небезпечних умовах

Вибухобезпечні крани ЕХСХТ виробництва Konecranes готові виконовати найскладніші задачи. Міцні металоконструкції та надійний канатний тельфер ЕХСХТ вантажопідйомністю до 80 тонн забезпечує безпеку операцій по переміщенню вантажу у вибухонебезпечних середовищах.

Безпека кранів Konecranes підтверджують сертифікати вибухобезпеки, що дозволяють експлуатувати наше обладннання у небезпечних середовищах по газу та пилу. Двигун та електричні компоненти мають вогнетривкий захист. Унікальна механічна конструкція не допускає утворення іскор та інших ризиків займання в нормальних робочих умовах.

Зручне використання, висока продуктивність

"Кран ЕХСХТ простий у викростанні, що означає можливість отримати високу продуктивність. Ергономічний інтерфейс користувача дозволяє кранівнику сконцентрувати свою увагу на переміщуваному вантажу.

Пропоноване в якості опції інверторне керування механізмом пересування забезпечує точність позиціонування. Канатний барабан великого діаметру надає конструкції компактність і оптимальне наближення гака."

З простим доступом до всіх точок обслуговування значно зменшується час, необхідний для проведення сервісу. Кран ЕХСХТ спроектован для надійної роботи протягом довгого терміну служби.

Повна відповідність умовам замовника

Кран з канатним тельфером ЕХСХТ підходить для переміщення хімічних продуктів або деревини, для цілей технічного обслуговування на будь якому промисловому підприємстві, де є ризик займання. Не залежно від галузі, в якій ви працюєте, чи то деревообробка, хімічне виробництво або переробка нафти, наш кран ЕХСТ - це ідеальний вибір.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes  для детальної інформації про наше вибухобезпечне обладнання.

 

Видео

Products for Hazardous Environments

Завантаження