You are here

Вибухобезпечні консольно-поворотні крани

Широка область використання

Стандартні вибухобезпечні консольно-поворотні крани Konecranes підіймають вантаж вагою до двох тонн. Крани, що виготовленіза спеціальним замовленням, можуть мати більшу вантажопідйомність. Наші консольно-поворотні крани мають найширше застосування - у цехах, на складальних конвейєрах, використовуються з метою сервісу на великих промислових підприємствах, де є вибухонебезпечне середовище.

Консольно-поворотні крани Konecranes сертифіковані за стандартом АТЕХ. Крани відрізняються міцною конструкцією та оснащені нашими вибухобезпечними тельферами різних моделей. Залежно від специфіки вантажних операцій, ви можете додати до комплектації вашого консольно-поворотного крану електричний канатний тельфер ЕХСТХ, електричий ланцюговий тельфер EXN або ручну таль ЕКМ2. У випадку змін виробничих умов можлива заміна існуючого тельферу на тельфер іншої моделі.

Підвищений рівень безпеки

Монтаж наших консольно-поворотних кранів виконується просто і швидко. В стандартну комплектацію крана Konecranes входить регульований вузол кріплення консолі, який забезпечує простоту та точність регулювання консольної балки по горизонталі. Для виконання регулювання демонтаж не потрібен. Таким чином, можливість неконтрольованих рухів візка та консольної балки зведена  до мінімуму.

Головний вимикач - в стандартному оснащенні крану для підвищення рівня безпеки. В наявності є окрема кнопка аварійної зупинки на пульті керування тельфером. Невелика загальна вага крану сприяє зниженн. Навантаження на конструкції будівлі.

Можливо. Цей вибухобезпечний кран підходить саме для вашого цеху, але Ви не впевнені, чи буде достатньо місця для його установки? Оберіть модель для низької стелі. Це ідеальне рішення для приміщень з обмеженим робочим простором.

Якщо Вам необхідна додаткова інформація про наше вибухобезпечене обладнання, будь ласка, зв'яжіться з Konecranes.

 

Видео

Products for Hazardous Environments

Завантаження