You are here

Вибухобезпечні цехові крани

Легке вантажопідйомне обладнання для роботи у вибухонебезпечних умовах

Легкі цехові крани виробництва Konecranes відповідають жорстким умовам, які пред'являють до сучасної підйомної техніки промислові підприємства. Наші вибухобезпечні цехові крани вантажопідйомністю до 2000кг оснащені сертифікованним вибухозахищенним електрообладнанням та дозволяють оптимально викорисовувати робочий простір.

Оброблені механічним способом бронзові колеса та високоякісні підшипники  забезпечують тиху ходу. Модульна конструкція з болтовим з'єднанням профілей (сварка не потрібна) - це простота монтажу, обслуговування та модифікації. Ми пропонуємо цехові крани алюмінієвим або стальним профілем.

Стальні чи алюмінієві профілі на ваш вибір

Вибухобезпечні крани за стальним профілем ЕХХМ характеризуються міцністю та довговічністю. З великими відстанями між підвісками кріплення потрібна мінімальна кількість опорних стальних конструкцій, що зменшує загальні витрати. Захист від пилу та забруднень збільшиє термін служби крану та сприяє зниженню витрат на його технічне обслуговування.

Якщо Вам потрібен легший кран з коротшими дистанціями пересування, оберіть кран ЕХХА з алюмінієвим профілем. Конструкція крану відрізняється високою жорсткістю. Анодне покриття алюмінієвих профілей забезпечує захист від корозії на весь термін служби обладнання.

Крани ЕХХА та ЕХХМ можна використовувати з іншим вибухобезпечним обладнанням нашого виробництва  - наприклад, ланцюговими тельферами та пневматичними канатними балансирами.

Оберіть цеховий кран, найбільш відповідний до ваших потреб.

Адаптація до різних виробничих умов

"Ми можемо адаптувати крани ЕХХМ та ЕХХА до різних умов небезпечного виробництва.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для додаткової інформації про наше вибухобезпечне обладнання."
 

Видео

Products for Hazardous Environments

Завантаження