You are here

Крани з цепним тельфером EXN

Гарантія безпеки і надійності

Крани з електричним цепним тельфером EXN - це надійність роботи та гарантія виключної безпеки операцій по переміщенню вантажу вагою до 5 метричних тонн. Основні компоненти спроектовані спеціально для використання на кранах, що праціють у вибухонебезпечному середовищі.

Безпеку нашого обладнання підтверджують сертифікати вибухозахисту. Унікальна механічна конструкція не допускає утворення  іскор та інших ризиків займання у нормальних робочих умовах.

Зручність управління

Ми створюємо наші крани не тільки безпечними та надійними, але і дуже зручними в управлінні. Ергономінчий інтерфейс користувача дозволяє кранівнику повністю сконцентруватись на операції переміщення вантажу. Контакторне управліня двошвидкісним двигуном та телектричні кінцеві вимикачі забезпечують повний та постійний контроль над вантажем.

Широкий ряд опцій дозволяє адаптувати кран до різних виробничих потреб. Ви можете додатково замовити пристрої захисту від зіткнення, гаки та ходові колеса з бронзовим покриттям. В залежності від вимог замовника, крани EXN мають однобалкову або двобалкову конструкцію, стандартне або спеціальне виконання для низької стелі для оптимального використання робочого простору. Пропонуються візки різних моделей.

Правильний вибір

Кран EXN підходить для експлуатації на підприємствах біоенергетичної, нафтогазовидобувної або хімічної галузей. Якщо вам необхідно виконувати сервісні роботи у  небезпечних зонах виробництва, де можуть бути присутніми газ або горючий пил, кран EXN - правильний вибір.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для детальної інформації про наше вибухобезпечне обладнання.