You are here

Електричні ланцюгові тельфери ЕХN

Безпека та надійність

Електричний ланцюговий тельфер EXN пропонує високий рівень безпеки і надіності при роботі у вибухонебезпечних зонах. Двигуни з високими експлуатаційними характеристиками, надійне контакторне керування, закладене в конструкції тельфера, зручність обслуговування - все спрямовано на те, щоб забезпечити ефективність ваших вантажних операцій.

Якість та безпеку нашої продукції підтверджують міжнародні сертифікати вибухозахисту ATEX, CSA Canada, IECEX та NMETRO. Спеціальна механічна конструкція не доспукає утворення іскор та інших ризиків займання в нормальних робочих умовах. Електричні компоненти розташовані у вибухозахищеній шафі.

Зручність експлуатації

Ланцюговий тельфер EXN зручний в експлуатації. Ергономічний інтерфейс користувача дозволяє кранівнику сконцентрувати свою увагу на вантажі, який підіймається. Двошвидкісний підйом та співвідношення швидкостей пересування 4:1 дають точність позиціонування вантажу. Запобіжна фрикційна муфта не допускає перенавантаження механізма підйому.

Варіативність конструкцій та оснащення дозволяє адаптувати тельфер до різних виробничих умов. Є стаціонарні моделі, що підвішані на гак, з моторизованним або ручним візком. Ви можете замовити модель зі спеціальним візком для нізької стелі. Ви можете оснастити ваш тельфер обладнанням, що забезпечить додаткову безпеку, таким як вантажні ланцюги з нержавіючої сталі, гаки та ходові колеса з бронзовим покриттям.

Можливості застосування

Тельфер EXN можна встановити на мостових кранах EXN або він може працювати як окремий блок, а також використовуватись для переобладнання існуючих кранів. Ви замовляєте новий кран EXN або тельфер EXN, який буде працювати на виробництві з вибухонебезпечним середовищем?  Можете бути впевненими, що зробили правильний вибір.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для детальної інформації про наше вибухобезпечне обладнання.

Видео

Products for Hazardous Environments

Завантаження