You are here

Електричні канатні тельфери EXCXT

Безпечне вантажопідйомне обладнання для небезпечних умов виробництва

Електричний канатний тельфер EXCXT виробництва Konecranes являє собою новий підхід до виконання операцій переміщення вантажу в небезпечному середовищі. Це спеціальна версія нашого тельферу СЧЕ, який користується великою популярністю серед замовників.

 Якість та безпека нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатими вибухозахисту ANEX, CSA US, IECES та INMETRO. Стандартно обладнання має клас ізоляціі F, клас захисту ІР65 для електричних шаф та ІР66 для двигунів. Двигун - повністю закритого типу, електричні компоненти розташовані у вибухозахищеній шафі.

Повна відповідність вашим вимогам

Тельфер ЕХСХТ дуже нідійний, зручний у керуванні та забезпечує високу продуктивність. Всі системи підйому, враховуючи двигун, кінцеві вимикачі та механічний пристрій захисту від перенавантаження, проходят повне тестування для гарантії надіїної роботи. Єргономічний інтерфейс користувача дозволяє кранівнику сконцентрувати свую увагу на переміщаваному вантажу. У випадку вимог додаткової безпеки та точності позиціонування, ми пропонуємо в якості опції інвенторне керування механізмом переміщення.

Кожен виробничий процес унікальний. Адаптація до різних виробничих потреб можлива завдяки широкому ряду опцій. Ви можете обрати потрібну швидкість підйому, встановити додаткове гальмо, захисний кожух, вантажний дісплей, систему радіокерування. Тут ми навели лише деякі приклади існуючих опцій.

У випадку змін вимог до обладнання, можлива заміна опцій, щоб привести обладнання у відповідність до нових умов.

Можливості використання

Тельфер EXCXT може бути встановленним на мостових кранах або працювати як окремий блок, а також використовуватись для переобладнання існуючих кранів. Ви замовляєте новий кран ЕХСХТ або тельфер ЕХСХТ, який буде працювати на виробництві з присутністю небезпечного середовища по газу чи пилу? Можете бути впевненими, що зробили правильний вибір.

Будь ласка, зв'яжіться з Konecranes для детальної інформації про наше вибухобезпечне обладнання.

Видео

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.

Завантаження