Обладнання

Електричні мостові крани, адаптовані до умов вашого виробництва

Компанія Konecranes є одним із провідних у світі постачальників вантажопідіймального обладнання для промислових підприємств. Наші мостові крани – це втілення найбільш прогресивних конструкторських рішень. Створені із застосуванням найбільш сучасних технологій, наші вантажопідіймальні крани пропонують найвищий рівень безпеки й надійності.

У нас є оптимальне рішення для вашого бізнесу

Лінійка продукції Konecranes представлена різними моделями вантажопідіймальної техніки. Наші крани й навантажувачі працюють на підприємствах багатьох країн світу – у морських і річкових портах, на суднобудівних верф’ях і металургійних комбінатах, на складах, енергетичному устаткуванні, на підприємствах гірничодобувної, автомобільної, нафтохімічної, целюлозно-паперової та багатьох інших галузях промисловості. Значна частка в загальному обсязі наших постачань належить вантажопідіймальному обладнанню для загальнопромислового виробництва.   

Обладнання й сервіс поряд з вами

Konecranes виробляє і обслуговує найбільші й найскладніші крани в кранобудівній індустрії. Наші замовники – порти, верфі, промислові підприємства найрізноманітніших профілів. Ми постачаємо стандартне вантажопідіймальне обладнання, а також виготовляємо крани на спеціальне замовлення. 

Видео

Industrie-Krane
Heavy Duty Cranes