You are here

Машини для перевантаження ядерного палива

Машини для перевантаження палива 

Устаткування Konecranes для перевантаження ядерного палива працює на 150 об'єктах, що використовують атомну енергію. Наші знання і тривалий досвід роботи гарантують безпеку і надійність, мінімізують витрати і час на техобслуговування, продовжують термін служби і підвищують продуктивність. Ми є провідним світовим постачальником устаткування для атомної енергетики. 
 

Надбезпечне обладнання для перевантаження ядерного палива 

 
Устаткування Konecranes - найбезпечніше з пропонованого на ринку сьогодні. Наша запатентована технологія захисту від одиничних несправностей виключає випадкове розчіплеання і падіння ТВЗ. 
 
Устаткування для перевантаження ядерного палива має дозвол Комісії з ядерного регулювання США, відповідає нормативам 10CFR50 Додаток B і NQA-1. Так само відповідає вимогам міжнародної безпеки, включаючи NUREG-0554 і NUREG-0612. 
 

Проста і мало витратна експлуатація 

 
Машини для перевантаження палива обладнані оглядовими вікнами на мосту і навколо робочої штанги, в процесі роботи постійно використовуються численні теле-камери які передають оператору інформацію про хід перевантаження. Точність позиціювання вантажу до полумілліметра дозволить вам встановити паливо туди, куди необхідно.