You are here

Крани, виготовленні на замовлення

Виготовлення кранів на замовлення

Стандартні крани Konecranes багатофункціональні й легко адаптуються до потреб більшості користувачів. Тим не менш, у деяких випадках, при наявності специфічних умов виробництва, ми виготовляємо крани на спеціальне замовлення. 

Вам немає потреби намагатися щось підібрати за каталогом. Ми виготовимо крани за вашими умовами.

Виготовлення кранів на замовлення для будь-яких виробничих цілей

Можливо, вашому вантажопідіймальному пристрою необхідно забезпечити захист від певних впливів зовнішнього середовища? Необхідна спеціальна конструкція, щоб розмістити міст так, як дозволяє планування об’єкта? Або спеціальний вантажозахопний пристрій, такий як магніт або грейфер? Чи потрібний спеціальний візок для переміщення нестандартних вантажів? Ми виготовимо кран з урахуванням ваших специфічних умов. 

Більшість кранів, застосовуваних на виробництві, потребують адаптації в тому чи іншому обсязі. На сталеливарних підприємствах кранам необхідний захист від високих температур  і забруднення. Крани, що працюють на енергоустаткуванні, оснащуються грейферами. На автомобільних заводах використовуються спеціальні крани на лініях штампування й складання, спеціальні крани для переміщення сталевих рулонів. Умови експлуатації в гірничій промисловості або металообробленні– це, як правило, агресивне середовище, яке ставить особливі вимоги до кранового обладнання.

Безпека й надійність

При виготовленні кранів на замовлення часто використовуються стандартизовані компоненти – перевірені в експлуатації технічні рішення, які гарантують безпеку й надійність. У деяких випадках ми спеціально проектуємо певні компоненти. З індивідуальним підходом до кожного замовлення ми обіцяємо, що ви отримаєме саме те вантажопідіймальне обладнання, яке буде повністю відповідати вашим вимогам.