You are here

Крани для заготовок

Функції кранів для заготовок

Крани для заготовок подають матеріал до прокатного стану, а тому є надзвичайно важливими для його роботи. Вони належать до того ж ряду продукції, що й крани для слябів, тому в них багато однакових функцій. Іноді вони мають візок, що обертається, для правильного розміщення матеріалу відносно конвеєра. Крани для заготовок мають витримувати теплове випромінювання від матеріалу.

Крани для заготовок – це високопродуктивні та швидкі в роботі крани. Для плавного та точного позиціонування вантажу використовується система контролю вантажу, що допомагає кранівникові підвищити ефективність використання крана. Удосконалені функції керування краном, реалізовані за допомогою сучасної технології автоматизації, дають змогу кранівникові точно розмістити та безпечно перемістити вантаж по всьому його шляху. Konecranes’ ставить перед собою мету зменшити незапланований простій цих критично важливих кранів до мінімуму. Ми співпрацюємо з нашими замовниками й розробляємо функції, що полегшують технічне обслуговування.

Асортимент продукції

Кран для заготовок може бути оснащено електромагнітними захватами. До того ж, якщо заготовки мають занадто високу температуру, то можна використовувати захватні пристрої для заготовок чи комбінацію магнітів і С-подібних гаків. Щоб зберігати високий рівень продуктивності, швидкість руху крана для заготовок від Konecranes може досягати 130 м/хв. Вантажопідіймальність із завантажувальним пристроєм може становити 75 тонн.