Крани для утилізації відходів

Перетворення відходів чи біопалива на енергію – тривалий процес, який складається з багатьох стадій. Щоб гарантувати безупинну роботу всього підприємства, слід стежити за багатьма завданнями водночас. Навіть один несправний пристрій може зупинити весь процес. Для цього особливого середовища Konecranes може надати швидке, безпечне та надійне вантажопідіймальне устаткування.

Крани оптимізують роботу енергетичних установок, які працюють на відходах

Сьогодні на багатьох енергетичних установках, що працюють на відходах чи біопаливі, замість ківшових фронтальних навантажувачів використовуються крани. Крани споживають менше палива, не призводять до задимлення від вихлопних газів дизельних двигунів усередині вашого підприємства та дають змогу з максимальною ефективністю використовувати наявну виробничу площу – і це тільки деякі з переваг.

Компанія Konecranes пропонує ряд спеціалізованих кранів для вашої конкретної сфери застосування. Наприклад, можна придбати кран для штабелювання та перемішування відходів у бункері та їх завантаження в подавальний бункер-накопичувач. Використовуйте кран для вантаження шлаку в автовантажівки, що вивозять шлак. Звичайно, ці крани вже оснащено спеціальними захватними пристроями, наприклад багато- чи двощелепними грейферними ківшами. Крім того, ми можемо обладнати їх електромагнітом для видалення заліза із шлаку.

Для інших завдань на вашому підприємстві ми можемо запропонувати стандартніші крани. Наш кран для машинних зал електростанцій допоможе, коли потрібно виконувати вантажні роботи з паровими турбінами. Виберіть кран SMARTON®, стріловий кран чи інший більш традиційний кран і таль для виконання робіт із технічного обслуговування.

Гальмівна система з рекуперацією енергії дає змогу виробляти корисну енергію під час роботи з краном. Ви зменшуєте негативний вплив на довкілля та заощаджуєте кошти.

Konecranes – більше, ніж просто постачальник устаткування

Ми не просто продаємо крани та забуваємо про своїх покупців. Ми прагнемо налагодити з вами довгострокову співпрацю, щоб гарантувати безпеку та надійність використання кранів. Konecranes має досвід і глобальні ресурси, які гарантують, що всі ремонтні роботи та заміни буде виконано в найкоротші строки.

Завдяки профілактичному технічному обслуговуванню ремонт кранів буде потрібен рідко. Наша унікальна  послуга дистанційного моніторингу даних дає змогу відстежувати використання крана й точно визначати його стан. Маючи цю інформацію, наш персонал з обслуговування може гарантувати, що ваші крани залишатимуться справними, а час їхнього простою буде мінімальним.

За знаннями та досвідом нам немає рівних

Понад 80 років досвіду виготовлення кранів і понад 50 років роботи в галузі переробки відходів доводять, що нашому підіймальному устаткуванню можна довіряти. Інтелектуальні технології кранів, наприклад системи попередження зіткнення, контроль розгойдування вантажу та гнучкі можливості автоматизації роблять наші крани легкими та безпечними у використанні. Наші спеціалізовані крани підвищать вашу продуктивність і знизять ваші сукупні витрати.

Ми розуміємо особливі потреби галузі утилізації відходів і можемо запропонувати вироби та комплекс послуг, які вас цілком задовольнять.

Видео

Konecranes CXT Cranes
Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes

Завантаження

Brochures

Reference Case Studies