Крани для турбінного залу

Крани турбінного залу 

Крани турбінного залу, що виготовляються Konecranes, користуються попитом на електростанціях по всьому світу. Ми поставили більше 100 таких кранів на АЕС, і кілька сотень кранів були змонтовані на теплових електростанціях. У нас є навички і знання, яким ви можете довіряти - ми робимо кращі крани для ваших АЕС. 
 
Наші крани розроблені з урахуванням найвищих вимог безпеки та надійності, зменшення потреби в техобслуговуванні, продовження терміну служби та підвищення продуктивності. У наших кранів - найсучасніший дизайн. Ми є лідером з виробництва та постачання кранів для атомних електростанцій в усьому світі. 
 
Безпека 
 
Крани для турбінного відділення виробництва Konecranes використовують найсучасніші функції забезпечення безпеки з існуючих в ядерної енергетики на сьогоднішній день. Кожен кран має захист від перевантаження і безпечний пульт керування. Інженери Konecranes навчать ваших кранівників, як підвищити безпеку при виконанні робіт. 
 
Виберіть технологію SupersafeTM - запатентовану технологію захисту від одиничних несправностей. Ця технологія виключає ризик випадкового падіння вантажу, навіть при повному відключенні живлення. 
 
Наші крани мають дозвол Комісії з ядерного регулювання США, відповідають нормативам 10CFR50 Додаток B і NQA-1. Так само вони відповідають вимогам міжнародної безпеки, включаючи NUREG-0554 і NUREG-0612. 
 
Сучасний дизайн полегшує роботу і техобслуговування 
 
Крани для турбінного залу сконструйовані для забезпечення максимальної ефективності і довгого терміну служби. Оптимізація ваги металоконструкцій крана зменшує навантаження на опорні конструкції і знижує витрати на утримання. Спеціально розроблена для АЕС система забарвлення захистить від корозії металоконструкції моста і інші механізми крана. 
 
Вбудовані системи діагностики допоможуть визначити поламки до їх виникнення. Можливість модульного обслуговування механізмів і електроустаткування забезпечить швидке повернення до роботи після техобслуговування або ремонту. Частотне регулювання і робота системи точного позиціювання вантажу полегшать виконання складних операцій з переміщення вантажів кранами.