You are here

Крани для турбінного залу

Крани турбінного залу 

Крани турбінного залу, що виготовляються Konecranes, користуються попитом на електростанціях по всьому світу. Ми поставили більше 100 таких кранів на АЕС, і кілька сотень кранів були змонтовані на теплових електростанціях. У нас є навички і знання, яким ви можете довіряти - ми робимо кращі крани для ваших АЕС. 
 
Наші крани розроблені з урахуванням найвищих вимог безпеки та надійності, зменшення потреби в техобслуговуванні, продовження терміну служби та підвищення продуктивності. У наших кранів - найсучасніший дизайн. Ми є лідером з виробництва та постачання кранів для атомних електростанцій в усьому світі. 
 

Безпека 

 
Крани для турбінного відділення виробництва Konecranes використовують найсучасніші функції забезпечення безпеки з існуючих в ядерної енергетики на сьогоднішній день. Кожен кран має захист від перевантаження і безпечний пульт керування. Інженери Konecranes навчать ваших кранівників, як підвищити безпеку при виконанні робіт. 
 
Виберіть технологію SupersafeTM - запатентовану технологію захисту від одиничних несправностей. Ця технологія виключає ризик випадкового падіння вантажу, навіть при повному відключенні живлення. 
 
Наші крани мають дозвол Комісії з ядерного регулювання США, відповідають нормативам 10CFR50 Додаток B і NQA-1. Так само вони відповідають вимогам міжнародної безпеки, включаючи NUREG-0554 і NUREG-0612. 
 

Сучасний дизайн полегшує роботу і техобслуговування 

 
Крани для турбінного залу сконструйовані для забезпечення максимальної ефективності і довгого терміну служби. Оптимізація ваги металоконструкцій крана зменшує навантаження на опорні конструкції і знижує витрати на утримання. Спеціально розроблена для АЕС система забарвлення захистить від корозії металоконструкції моста і інші механізми крана. 
 
Вбудовані системи діагностики допоможуть визначити поламки до їх виникнення. Можливість модульного обслуговування механізмів і електроустаткування забезпечить швидке повернення до роботи після техобслуговування або ремонту. Частотне регулювання і робота системи точного позиціювання вантажу полегшать виконання складних операцій з переміщення вантажів кранами.